SsangYong Rexton onderdelen
API SN/CF, ACEA C3, MB 229.31, VW 504.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA C3, MB 229.31, VW 504.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.51, VW 507.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, PSA B71 2290<2017, GM-LL-B-025, Chrysler MS 11106
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 502.00, GM-LL-B-025, VW 505.01, MB 229.31
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Fles
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Jerrycan
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Kan
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi SP-IV, ATF-Z1, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron III, Hyundai/KIA CVT-1, MB 236.1 - 236.11, VW G 052 180
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ATF-Z1, Mitsubishi SP-IV, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 025, Honda, GM Dexron III, Honda/Kia/Mitsubishi
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Mercon V, MB 236.1 - 236.11, ATF RED 1K
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 250 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet SmarTAC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, IWD, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | IWD |
| Behuizing | Met behuizing |
| Lees de montagehandleiding |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.25, 16mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16mm |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 5 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 14,3 |
| Buitendiameter [mm] | 46,6 |
| Hoogte 1 [mm] | 40 |
| Hoogte 2 [mm] | 32,9 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-19 FE, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACEA Light Duty C3, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31
| Specificatie | ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31, VW 507 00, VW 504.00, Porsche C30, MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACEA Light Duty C3, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31
| Specificatie | ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31, VW 507 00, VW 504.00, Porsche C30, MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACEA Light Duty C3, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31
| Specificatie | ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31, VW 507 00, VW 504.00, Porsche C30, MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing
| Openingstemperatuur | 90 |
| Voor OE nummer | 6712030175 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.