Seat Alhambra Autogereedschap
Rond, Silicoon
| Voor OE nummer | 240660016 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 2,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voertuigportier, Rechts achter, Links achter, Zonder stuurhuisrubber
| Inbouwplaats | Voertuigportier, Rechts achter, Links achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurhuisrubber |
| Voor OE nummer | 240660020 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 28 |
| Aantal leidingen | 28 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voertuigportier, Zonder stuurhuisrubber, Zonder stekker, 7M0974950N
| Inbouwplaats | Voertuigportier |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurhuisrubber, Zonder stekker |
| Voor OE nummer | 7M0974950N |
| Lengte [mm] | 200 |
| Comfortuitvoering | Voor voertuigen met centrale-deurvergrendeling |
| Aantal contacten | 29 |
| Aantal leidingen | 29 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Silicoon
| Voor OE nummer | 8200643171 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 2 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 0,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 2 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7M0973119
| Voor OE nummer | 7M0973119 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0973724, Silicoon
| Voor OE nummer | 1J0973724 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 636 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038971782B
| Voor OE nummer | 038971782B |
| Aantal contacten | 2 |
| Versie | 25524 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038971782C
| Voor OE nummer | 038971782C |
| Aantal contacten | 4 |
| Versie | 25525 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, chroom, zwart (2x), Groot-Brittannië
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Chroom, zwart (2x) |
| Gefabriceerd in | Groot-Brittannië |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 8956, 9132 |
| Bevat artikelnummer | 8866, 8824 |
- -44%
Male
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 8 |
| Geschikt voor stekker | Male |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0973714, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 1J0973714 |
| Aantal contacten | 8 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 6 |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorruimte, Met stekker, Met pakkingen, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker, Met pakkingen, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, zwart/zilver, Verchroomd
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart/zilver |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Aantal onderdelen (-delig) | 6 |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
Staal, zwart (2x), Groot-Brittannië, Gefosfateerd
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart (2x) |
| Gefabriceerd in | Groot-Brittannië |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
| Voor OE nummer | OEM T10494 |
Staal, zilver, zwart (2x), Groot-Brittannië
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zilver, zwart (2x) |
| Gefabriceerd in | Groot-Brittannië |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, Verchroomd |
| Aantal onderdelen (-delig) | 9 |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
- -5%
Staal, chroom, zwart (2x), Groot-Brittannië
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Chroom, zwart (2x) |
| Gefabriceerd in | Groot-Brittannië |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, Verchroomd |
| Aantal onderdelen (-delig) | 9 |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
| Voor OE nummer | OEM T10064A, T10051, OEM T10492, T10409, OEM |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, zwart (2x), chroom, Groot-Brittannië
| Aantal gereedschap | 4 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart (2x), chroom |
| Gefabriceerd in | Groot-Brittannië |
| Oppervlakte | Verchroomd, Gefosfateerd |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
| Voor OE nummer | T10490, T10492 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker, Met pakkingen, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 14 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0973722A, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 1J0973722A |
| Aantal contacten | 2 |
| Geschikt voor stekker | Female |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker, Krimpkous
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aantal contacten | 2 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Geschikt voor stekker | Krimpkous |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, zwart/zilver, Gefosfateerd
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart/zilver |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Aantal onderdelen (-delig) | 3 |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
| Voor OE nummer | OEM T10050/310-085, OEM T10008/310-084/2, OEM 3359/T20102 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Staal, chroom, Groot-Brittannië, Verchroomd
| Dubbelzijdig | |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Chroom |
| Gefabriceerd in | Groot-Brittannië |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
| Voor OE nummer | OE T10352/1 & T10352 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OEM ref T40096, OEM ref T40095, OEM ref T40094, voor montage
| Voor OE nummer | OEM ref T40096, OEM ref T40095, OEM ref T40094 |
| Montage/demontage | Voor montage, voor demontage |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.