Suzuki Autogereedschap
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W, Bevat mineraalolie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W, Bevat mineraalolie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W, Jerrycan
| Viscositeit klasse SAE | 10W |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W, Jerrycan
| Viscositeit klasse SAE | 5W |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8, BW, PW
| Aantal groeven | 12 |
| Aandrijving [inch] | 3/8 |
| Geïsoleerd | |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aandrijving [mm] | 27 |
| Binnendiameter [mm] | 76 |
| Nettogewicht [g] | 250 |
| Geschikt voor voertuigtype | BW, PW |
| Aantal onderdelen (-delig) | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Diesel, BW, PW
| Geschikt voor motor | Diesel |
| Nettogewicht [g] | 180 |
| Geschikt voor voertuigtype | BW, PW |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
In kunststof koffer, Diesel, Ottomotor, BW
| Verpakking | In kunststof koffer |
| Geschikt voor motor | Diesel, Ottomotor |
| Totale diepte [mm] | 230 |
| Totale hoogte [mm] | 83 |
| Nettogewicht [kg] | 1,1 |
| Totale breedte [mm] | 275 |
| Geschikt voor voertuigtype | BW, PW |
| Aantal onderdelen (-delig) | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.