Mercedes C Klasse Autolamp
H3, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -10%
H3, Halogeen, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -10%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Aan beide zijden, O.E. (Original), Xenon, Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk |
Aan beide zijden, O.E. (Original), Xenon, Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk |
Aan beide zijden, O.E. (Original), Xenon, Opnieuw programmeren van de regelaar noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar noodzakelijk |
Aan beide zijden, O.E. (Original), Xenon, Opnieuw programmeren van de regelaar noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar noodzakelijk |
- -4%
Aan beide zijden, O.E. (Original), Xenon, Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk |
Links, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715101084102 |
| Lamptype | LED |
- -39%
Rechts, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715101084101 |
| Lamptype | LED |
- -39%
Wy5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
H1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
H1, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
H7, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
H3, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
Rechts, Links, LED, voor dimlicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Voor dimlicht (LED) |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts, Links, LED, met LED-module voor dimlicht
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met LED-module voor dimlicht |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Voor, LED, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, Leuchtweite
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Versie | Leuchtweite |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -30%
H7, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER |
- -46%
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -12%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -42%