Mercedes SLK Autolamp
Stofvanger, Links, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met LED |
| Artikelnummer paar | 440-1614R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Stofvanger, rechts, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met LED |
| Artikelnummer paar | 440-1614L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving HL ALLSEASON H7 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interieur, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Interieur |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, Doos, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -35%
Links, ECE-getest, Recht, Met LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Vorm | Recht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.