×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mini Countryman Autolamp
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 4179W
EU 4179W
24V T10 3D SuperLED Lampen 'Xenon' Wit, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt wo...
€ 21,72
€ 9,56
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,46
€ 5,35
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,46
€ 6,51
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032225
H8, PGJ19-1
032225
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
€ 16,77
€ 15,09
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032508
60/55, H4, Blisterverpaking
032508
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 16,20
€ 14,58
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
W5W, W2.1x9.5d
V99-84-0001
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0007
60/55, H4, P43t
V99-84-0007
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 7,15
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0007LL
60/55, H4, Halogeen, P43t
V99-84-0007LL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 7,71
€ 13,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0007SW
Transparant/blauw, 60/55, H4, Halogeen
V99-84-0007SW
| Lichtstroom 1 [lm] | 1138 |
| Optische indruk | Transparant/blauw |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1506 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 9,29
€ 15,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Vemo V99-84-0009
PY21W, BAU15s, Oranje
V99-84-0009
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0021
D1S (gasontladingslamp), Xenon, Pk32d-2
V99-84-0021
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
€ 78,14
€ 78,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0074
H8, Halogeen, PGJ19-1
V99-84-0074
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
€ 17,09
€ 17,09
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid verlichting Vemo V20-73-0137
Links, rechts, Xenon, V99-84-0021
V20-73-0137
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-84-0021, V99-84-0036 |
€ 203,45
€ 290,93
Tijdelijk uitverkocht
Gasontladingslamp ontsteking Vemo V20-84-0019
V99-84-0036, V99-84-0021, Metaal, Electrisch
V20-84-0019
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-84-0036, V99-84-0021 |
| Materiaal | Metaal |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lamptype | D1R (gasontladingslamp), D1S (gasontladingslamp) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
€ 284,45
€ 284,45
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler ERA E127XE-1C
D1S (gasontladingslamp), Doos
E127XE-1C
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
€ 94,98
€ 94,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Diederichs LID10064
H4, P43t
LID10064
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 40,63
€ 12,18
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418ULT-02B
C5W, SV8.5-8
6418ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,99
€ 2,60
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193CBI
60/55, H4, Doos, P43t
64193CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 19,00
€ 17,10
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193CBI-01B
60/55, H4, P43t
64193CBI-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,92
€ 14,33
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193CBI-HCB
60/55, H4, P43t
64193CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 21,74
€ 19,13
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NB200-HCB
60/55, H4, Box
64193NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 50,21
€ 43,18
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176353000
P21W, BA15s
176353000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 10,97
€ 4,07
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488612100
60/55, H4, Box, P43t-38
488612100
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 21,07
€ 8,85
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488613000
60/55, H4, P43t-38
488613000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 11,41
€ 4,68
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488814000
60/55, H4, Blisterverpaking, P43t-38
488814000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 6,20
€ 2,48
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 144
60/55, H4, P43t
1 987 301 144
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 32,05
€ 10,90
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 415
60/55, H4, P43t
1 987 301 415
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 31,64
€ 31,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 435
60/55, H4, P43t
1 987 301 435
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 56,82
€ 20,46
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht