×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi ASX Autolamp
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200
H11, Doos, PGJ19-2
64211NB200
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 39,99
€ 24,79
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200-HCB
H11, PGJ19-2
64211NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 84,99
€ 55,25
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NBS-HCB
H11, PGJ19-2
64211NBS-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
€ 58,32
€ 26,83
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NL-01B
H11, PGJ19-2
64211NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 41,81
€ 26,75
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-01B
H11, PGJ19-2
64211ULT-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 25,99
€ 22,87
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-HCB
H11, PGJ19-2
64211ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 51,99
€ 32,23
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64212CBI-HCB
H8, PGJ19-1
64212CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 83,85
€ 71,28
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64212NL-HCB
H8, PGJ19-1
64212NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 79,99
€ 51,20
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 64219CBI
H16, Doos
64219CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 39,39
€ 34,65
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 64219CBI-HCB
H16, Box
64219CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 78,52
€ 67,53
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240-1SCB
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
66240-1SCB
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
€ 69,47
€ 69,47
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240CBI
D2S (gasontladingslamp), Doos, P32d-2
66240CBI
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 129,59
€ 129,59
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240CBN-HCB
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
66240CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 187,99
€ 140,99
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240ULT
D2S (gasontladingslamp), Doos, P32d-2
66240ULT
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 109,99
€ 109,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240ULT-HCB
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
66240ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 254,74
€ 254,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNL
D2S (gasontladingslamp), Doos, P32d-2
66240XNL
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 129,99
€ 129,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNL-HCB
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
66240XNL-HCB
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 219,99
€ 219,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNN
D2S (gasontladingslamp), Doos, P32d-2
66240XNN
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 145,14
€ 78,37
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNN-HCB
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
66240XNN-HCB
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 223,85
€ 203,70
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7504-02B
WY21W, W3x16d
7504-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 17,99
€ 17,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005-01B
HB3, P20d
9005-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 13,79
€ 8,14
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005CBI-HCB
HB3, P20d
9005CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 49,74
€ 42,77
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005CBN-HCB
HB3, P20d
9005CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 26,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005NL-HCB
HB3, P20d
9005NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 67,99
€ 38,08
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 22,32
€ 22,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961WU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961XU60X2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961XU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Philips 12071B2
Glassokkellamp, WY21W, WX3x16d
12071B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, WY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Gloeilampkleur | Geel |
€ 13,21
€ 10,18
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 131
HB3, P20d
1 987 301 131
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
€ 29,42
€ 11,18
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 138
H11, PGJ19-2
1 987 301 138
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
€ 38,08
€ 14,47
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Dagrijverlichting Hella 2PT 016 718-041
Rechts, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
2PT 016 718-041
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 718-031 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
€ 213,08
€ 259,96
Tijdelijk uitverkocht