×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi Carisma Autolamp
Gloeilamp, werklamp Vemo V99-84-0013
PK22s, H3
V99-84-0013
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
€ 1,27
€ 1,27
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N233
T4W, Doos, BA9s
N233
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 0,45
€ 0,45
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N239
C5W, SV8.5-8
N239
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 0,60
€ 0,60
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N264
Buislamp, Doos
N264
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 47 |
€ 0,75
€ 0,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N380
21/5, P21/5W, Doos
N380
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 0,79
€ 0,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N382
P21W, Doos
N382
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,56
€ 0,56
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472B
60/55, H4, P43t
N472B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 8,58
€ 7,72
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193DWESY-2HB
LED, Box
64193DWESY-2HB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 94,32
€ 93,38
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kentekenplaatverlichting Philips 11854CU70X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854CU70X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kentekenplaatverlichting Philips 11854WU70X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854WU70X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11866CU70X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866CU70X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11866WU70X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866WU70X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N501A
Wy5W, W2.1x9.5d, Oranje
N501A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 0,75
€ 0,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Neolux® N581
PY21W, BAU15s, Oranje
N581
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 0,97
€ 0,97
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® NF6436CW-02B
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
NF6436CW-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
€ 7,36
€ 7,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® NF6441CW-02B
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
NF6441CW-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
€ 9,96
€ 8,97
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
LED Kentekenverlichting Carpoint BC 0413950
BC 0413950
Met deze 12 Volt Carpoint LED kentekenverlichting is het kenteken ook in het donker duidelijk leesbaar. De nummerplaatverlichting met E-Keur is zowel links als rechts te monteren. Zorg bij het monteren dat het licht richting de kentekenplaat schijnt. De kentekenverlichting heeft meerdere LED lampen....
€ 34,99
€ 30,44
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854CU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854CU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866CU31B1
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,95
€ 9,86
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176353000
P21W, BA15s
176353000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 10,97
€ 4,07
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, bochtenlicht Narva 486333000
H3, PK22s
486333000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 13,66
€ 6,28
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488612100
60/55, H4, Box, P43t-38
488612100
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 21,07
€ 8,85
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488613000
60/55, H4, P43t-38
488613000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 11,41
€ 4,68
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488814000
60/55, H4, Blisterverpaking, P43t-38
488814000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 6,20
€ 2,48
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Diederichs LID10064
H4, P43t
LID10064
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 40,63
€ 12,18
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Diederichs LID10073
T4W, Met zijlicht, Met binnenverlichting
LID10073
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Lichtfunctie | Met zijlicht, Met binnenverlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 2,21
€ 0,67
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10079
W5W, W2.1x9.5d
LID10079
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,35
€ 1,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint 12 Volt Markeringslamp Oranje Carpoint 0414003
0414003
Oranje Carpoint 12 Volt markeringslamp met reflector voor bevestiging aan aanhanger of trailer. De markeringslamp kan eenvoudig gemonteerd worden met de kunststof bevestigingsbeugel. Afmeting 109x45mm en met E-keur.
€ 7,85
€ 6,05
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Links 90° Rood/Wit 136mm Carpoint 0414020
0414020
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de linkerzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 90°(haaks model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 136mm.
Eenvoudig te monteren met de voor...
€ 20,19
€ 18,57
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Rechts 90° Rood/Wit 136mm Carpoint 0414021
0414021
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de rechterzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 90°(haaks model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 136mm.
Eenvoudig te monteren met de voo...
€ 20,19
€ 18,57
- -8%
Tijdelijk uitverkocht