×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi Colt Autolamp
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200-HCB
H11, PGJ19-2
64211NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 84,99
€ 55,25
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NBS-HCB
H11, PGJ19-2
64211NBS-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
€ 58,32
€ 26,83
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NL-01B
H11, PGJ19-2
64211NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 41,81
€ 26,75
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-01B
H11, PGJ19-2
64211ULT-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 25,99
€ 22,87
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-HCB
H11, PGJ19-2
64211ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 51,99
€ 32,23
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Osram 6486X
Gloeilampfitting, SV8.5-8
6486X
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,98
€ 3,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA
PY21W, BAU15s
7507LDA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 12,08
€ 12,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA-02B
PY21W, BAU15s
7507LDA-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 94193
60/55, H4, P43t
94193
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
€ 10,10
€ 8,18
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854CU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854CU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866CU31B1
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,95
€ 9,86
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 22,32
€ 22,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961WU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961XU60X2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961XU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12258LLECOS2
H1, P14.5s
12258LLECOS2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 16,26
€ 11,87
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 135
H1, P14.5s
1 987 301 135
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
€ 19,76
€ 7,51
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 144
60/55, H4, P43t
1 987 301 144
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 32,05
€ 10,90
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 435
60/55, H4, P43t
1 987 301 435
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 56,82
€ 20,46
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 18,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150DWESY-2HB
LED, Box
64150DWESY-2HB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 9 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 98,01
€ 96,05
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint 12 Volt Markeringslamp Oranje Carpoint 0414003
0414003
Oranje Carpoint 12 Volt markeringslamp met reflector voor bevestiging aan aanhanger of trailer. De markeringslamp kan eenvoudig gemonteerd worden met de kunststof bevestigingsbeugel. Afmeting 109x45mm en met E-keur.
€ 7,85
€ 6,05
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Links 90° Rood/Wit 136mm Carpoint 0414020
0414020
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de linkerzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 90°(haaks model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 136mm.
Eenvoudig te monteren met de voor...
€ 20,19
€ 18,57
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Rechts 90° Rood/Wit 136mm Carpoint 0414021
0414021
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de rechterzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 90°(haaks model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 136mm.
Eenvoudig te monteren met de voo...
€ 20,19
€ 18,57
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Rechts 90° Rood/Wit 165mm Carpoint 0414023
0414023
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de rechterzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 90°(haaks model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 165mm.
Eenvoudig te monteren met de voo...
€ 22,00
€ 20,24
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Links 60° Rood/Wit 150mm Carpoint 0414026
0414026
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de linkerzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 60°(schuin model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 150mm.
Eenvoudig te monteren met de voo...
€ 24,43
€ 18,56
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Rood/Wit 40x100mm Carpoint 0414029
0414029
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan linker of rechterkant van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht met E-keur heeft 3 heldere LEDS en een kabellengte van ongeveer 15cm. Geschikt voor 12 Volt, de afmeting van de lamp is 40x100mm.
€ 9,99
€ 9,39
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint Spot LED Lamp W5W T10 Wit Carpoint 0740015
0740015
Carpoint 12 Volt helder witte LED lamp type W5W te gebruiken als binnenverlichting. Met 1 helder verstralende witte LED. Wordt per twee stuks geleverd in een blisterverpakking.
€ 7,25
€ 4,78
- -34%
Tijdelijk uitverkocht