×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi Grandis Autolamp
Autolampen Halogeen Valeo 032500
H1, Blisterverpaking
032500
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 8,52
€ 7,67
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032504
H1, Blisterverpaking
032504
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 9,98
€ 8,99
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032506
H1, Blisterverpaking
032506
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 9,46
€ 8,52
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032507
H1, P14.5s
032507
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 7,51
€ 6,76
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032529
HB4, P22d
032529
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 13,92
€ 12,52
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
BAU15s
1 987 301 520
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 524
2,5, W3x16d
1 987 301 524
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
PY21W, BAU15s
1 987 302 812
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ALS
H1, Doos
64150ALS
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
€ 10,72
€ 5,36
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI
H1, Doos
64150CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,69
€ 14,12
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-01B
H1, Blisterverpaking
64150CBI-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,81
€ 14,23
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-HCB
H1, Box
64150CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 32,72
€ 11,77
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-01B
H1, P14.5s
64150NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 19,72
€ 12,83
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-HCB
H1, Box, P14.5s
64150NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 39,93
€ 23,56
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150SUP
H1, Doos
64150SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 5,57
€ 3,90
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-01B
H1, Blisterverpaking
64150ULT-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 7,74
€ 6,97
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-HCB
H1, Box, P14.5s
64150ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 16,93
€ 8,80
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418DWP-01B
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
6418DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418ULT-02B
C5W, SV8.5-8
6418ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,99
€ 2,60
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032124
C5W, Blisterverpaking
032124
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 8,03
€ 7,24
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,67
€ 10,66
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Lampen sets Mijnautoonderdelen DW H4NP
DW H4NP
Night Premium +80% Blauw H4 60/55W/12V/3500K Halogeen Lampen, set à 2 stuks (E13)
Deze lampen imiteren Xenon verlichting en geven krachtige en heldere lichtstralen af (tot 80% meer licht!). Het UV-glas voorkomt het vergelen van de reflectoren. Wordt per set à 2 stuks geleverd.
De lampen geven een...
€ 24,95
€ 24,95
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging koplampen Mijnautoonderdelen DW H701W1
DW H701W1
AutoStyle Superwhite Blue Xenon-Optiek Halogeen lampen. Deze lampen imiteren Xenon verlichting en geven krachtige en heldere lichtstralen af. Het UV-glas voorkomt het vergelen van de reflectoren. Wordt geleverd per enkele stuks.
De lampen geven een sterk wit licht waarmee je jouw auto een moderne...
€ 7,95
€ 7,95
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0037G
EU 0037G
T-8 LED Lampen 12V Groen Wide-Angle, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt worde...
€ 5,99
€ 2,21
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
LED vervangingslampen Mijnautoonderdelen EU 0037Y
EU 0037Y
T-8 LED Lampen 12V Geel Wide-Angle, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt worden...
€ 5,99
€ 2,21
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0046B
EU 0046B
T-5 LED Lampen 12V SuperBright Blauw, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt word...
€ 8,41
€ 3,19
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0046W
EU 0046W
T-5 LED Lampen 12V SuperBright Wit, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt worden...
€ 8,41
€ 3,19
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0102W
EU 0102W
Festoon LED Lamp 12V Xenon-Optiek Wit 10x31mm, per stuk
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt...
€ 7,95
€ 7,95
Tijdelijk uitverkocht