×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi L 400 Autolamp
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 94193
60/55, H4, P43t
94193
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
€ 10,10
€ 8,18
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12866CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12866CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,50
€ 1,37
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 142
60/55, H4, P43t
1 987 302 142
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4100 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 17,70
€ 16,29
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 172
H7, PX26d
1 987 302 172
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 26,80
€ 24,13
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472B-SCB
60/55, H4, Box
N472B-SCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 18,42
€ 16,58
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472EL
60/55, H4, P43t
N472EL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 14,68
€ 13,21
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472LL-SCB
60/55, H4, Box, P43t
N472LL-SCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 11,95
€ 10,76
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499
H7, PX26d
N499
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 3,13
€ 3,13
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499B
H7, Doos, PX26d
N499B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 9,90
€ 8,91
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499B-SCB
H7, Box
N499B-SCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 22,53
€ 19,83
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499EL
H7, PX26d
N499EL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 19,44
€ 17,50
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499LL-SCB
H7, Box, PX26d
N499LL-SCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 14,94
€ 13,46
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N501
W5W, W2.1x9.5d
N501
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,30
€ 0,30
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
W5W, W2.1x9.5d
V99-84-0001
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0002
H7, PX26d
V99-84-0002
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0002LL
H7, Halogeen, PX26d
V99-84-0002LL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 18,69
€ 18,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0002SW
H7, Halogeen, PX26d
V99-84-0002SW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1395 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 10,51
€ 15,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0005
21/5, P21/5W, BA15d
V99-84-0005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0007
60/55, H4, P43t
V99-84-0007
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 7,15
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0007LL
60/55, H4, Halogeen, P43t
V99-84-0007LL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 7,71
€ 13,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0007SW
Transparant/blauw, 60/55, H4, Halogeen
V99-84-0007SW
| Lichtstroom 1 [lm] | 1138 |
| Optische indruk | Transparant/blauw |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1506 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 9,29
€ 15,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0011
R10W, BA15s
V99-84-0011
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,53
€ 2,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, zwaailicht Vemo V99-84-0012
H1, P14.5s
V99-84-0012
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 4,05
€ 4,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N239
C5W, SV8.5-8
N239
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 0,60
€ 0,60
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N245
R10W, BA15s
N245
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,52
€ 0,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N264
Buislamp, Doos
N264
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 47 |
€ 0,75
€ 0,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N380
21/5, P21/5W, Doos
N380
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 0,79
€ 0,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N382
P21W, Doos
N382
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,56
€ 0,56
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N448
H1, P14.5s
N448
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 2,12
€ 2,12
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N448B
H1, P14.5s
N448B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 5,98
€ 5,38
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken