Mercedes C Klasse Automaatbak filter
Filter insert, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Automatische versnellingsbak
| Nettogewicht [g] | 420 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 38,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,90 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 722.4 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 23,6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
| Lengte [mm] | 169,0 |
- -20%
722.600 - 699, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Alternatieve reparatieset | 0899042, 8020031 |
| Type versnellingsbak | 722.600 - 699 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 8029032 |
722.900-999, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, A 221 277 02 00, Rubber
| Type versnellingsbak | 722.900-999 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor OE nummer | A 221 277 02 00 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 8029033 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
722.600 - 699, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Alternatieve reparatieset | 0899042, 8020018 |
| Type versnellingsbak | 722.600 - 699 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 8029032 |
722.4_, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Rubber, Met pakking
| Type versnellingsbak | 722.4_ |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, A 222 277 20 00, Met pakking, 722.901-722.999
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor OE nummer | A 222 277 20 00 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Versnellingsbak ID | 722.901-722.999 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 8029033 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Met pakking, Met pijpsteunen, Zeeffilter
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pijpsteunen |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Versnellingsbak zijde, Onder
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0899042 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Versnellingsbak zijde, Onder
| Alternatieve reparatieset | 8020031 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0899041 |
Versnellingsbak zijde, Onder, Met stekker
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Met pakkingen, Filter insert
| Breedte [mm] | 175 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 268 |
- -62%
Met pakkingen, Filter insert
| Breedte [mm] | 174 |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 189 |
- -73%
Filter insert, 722,4, 722,3, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 722,4, 722,3 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Filter insert, 722,6, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 4 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 722,6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Lengte [mm] | 200 |
Filter insert, 7G-Tronic Plus, 724,2, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 50000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 7G-Tronic Plus, 724,2 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -23%
Filter insert, 722,7, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 722,7 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Filter insert, 722,9, 7G-Tronic, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 722,9, 7G-Tronic |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -5%
- -59%
Zeeffilter, Met oliebakafdichting
| Filter type | Zeeffilter |
| Breedte [mm] | 174,1 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Lengte [mm] | 188,8 |
- -64%
W4A 040, W4A 028, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [km] | 48000 |
| Type versnellingsbak | W4A 040, W4A 028, 722.3 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
W4A 020, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, MERCEDES BENZ
| Vervangen na [km] | 48000 |
| Type versnellingsbak | W4A 020, 722.4 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
| Specificatie | HASTA 06/2010 |
W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
| Specificatie | DESDE 06/2010 |
Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen, MERCEDES BENZ, Met toebehoren
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 725.0 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
Zeeffilter, Zuigfilter, Kunststofbehuizing, Zonder pakking
| Filter type | Zeeffilter, Zuigfilter |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
- -65%
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Automatische versnellingsbak, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Met olieaftapschroef, Zeeffilter
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overlooppijp, Met oliebakafdichting, Met schroeven |
| Versnellingsbak ID | 722.9 |
- -35%
2 jaar garantie, 203 540 0253
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 203 540 0253 |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 223 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Met stekker, Set, voor voertuigen met automatische aandrijving, V30-7642
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Hoeveelheid | Set |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Lengte [mm] | 96 |
| Stekkeruitvoering-ID | V30-7642, VAICO V30-7642 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 722,6xx |
| Hoogte [mm] | 315 |
| Breedte [mm] | 315 |