Bosch auto-onderdelen: allesomvattend merk voor onderdelen
Vooras, Bendix
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | Bendix |
- -21%
Achteras, Buiten, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten |
| Lengte [mm] | 300 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -62%
Vooras, M10x1
| Lengte [mm] | 473 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -21%
Rechts achter, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 2205 |
- -24%
Links achter, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links achter |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 1255 |
- -24%
Midden, Voor
| Inbouwplaats | Midden, Voor |
| Lengte [mm] | 500 |
- -27%
Achteras, Binnen, M10x1
| Lengte [mm] | 250 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -29%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 153 |
| Lengte [mm] | 1457 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Aantal looprollen | 2 |
Voor voertuigen zonder ABS, Gietijzer, Zonder remvloeistofreservoir, M 10 x 1
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -77%
Voor voertuigen met ABS, Gietijzer, Zonder remvloeistofreservoir, M 10 x 1
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -76%
Voor voertuigen met stuur rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
- -32%
Vooras links, Zwevend remzadel, Gietijzer, Lucas
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 115 |
| Binnen breedte [mm] | 76,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57,11 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -50%
Achteras links, Zwevend remzadel, Gietijzer, ATE
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 295 |
| Binnen breedte [mm] | 51 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, Lucas
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 115 |
| Binnen breedte [mm] | 76,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57,11 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -50%
Achteras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, ATE
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 295 |
| Binnen breedte [mm] | 51 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met stuur rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
- -36%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -8%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
Voor, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
- -65%
ATE, Achteras
| Remsysteem | ATE |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -30%
Vooras, Bendix
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | Bendix |
- -21%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -49%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -62%
- -29%
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |