×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Fiesta Bougie
Bougie Beru By Driv Z67
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
Z67
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | 14 KR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,20
€ 3,75
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z95
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
Z95
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | 14 KR-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,98
€ 4,31
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0005
1-massa elektrode
V99-75-0005
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 2,94
€ 2,94
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0013
3-massa elektrode
V99-75-0013
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
€ 7,15
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0017
1-massa elektrode
V99-75-0017
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 6,96
€ 6,96
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0020
1-massa elektrode
V99-75-0020
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 2,53
€ 2,53
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0021
1-massa elektrode
V99-75-0021
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 6,36
€ 6,36
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0039
1-massa elektrode
V99-75-0039
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 9,01
€ 9,01
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-1020
M 14 x 1,25, voor voertuigen met gasinstallatie, 1-massa elektrode
V99-75-1020
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 9,61
€ 9,61
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 302 012
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
302 012
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 9,55
€ 2,96
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT17P
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT17P
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
€ 15,35
€ 11,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT18P
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT18P
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
€ 15,35
€ 11,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT7
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 9,93
€ 7,15
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT9
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT9
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
€ 9,68
€ 6,97
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken