×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Bougie
Terug naar Bougie
Modellen
- B-Max
- C-Max
- Capri
- Consul
- Corsair
-
Toon minder Toon meer
- Corsair Estate
- Cortina
- Cortina Estate
- Cougar
- Courier
- Econovan
- Ecosport
- Edge
- Escort
- Fiesta
- Focus
- Fusion
- GT
- Galaxy
- Granada
- KA+
- Ka
- Kuga
- Maverick
- Mondeo
- Orion
- P100
- Puma
- Ranger
- S-Max
- Scorpio
- Sierra
- Taunus
- Taunus 12M
- Taunus 15M
- Taunus 17M
- Taunus 20M
- Taunus 20M Xl
- Taunus 26M Xl
- Tourneo
- Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect Mpv
- Transit
- Zephyr
- Zodiac
×
Bougie Brisk 1623
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1623
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 74,11
€ 14,08
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1624
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1624
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 17,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 65,80
€ 26,32
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1706
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1706
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 58,99
€ 23,60
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1721
TUNING !!! RACING !!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
1721
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! RACING !! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 45000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 72,33
€ 28,93
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1898
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1898
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 17,92
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1900
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1900
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 97,97
€ 18,61
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1924
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1924
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 97,97
€ 39,19
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1925
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1925
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 37,72
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1959
Benzine, M12X1,25, Iridium-middenelektrode
1959
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 27,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 13 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 78,49
€ 29,04
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3025
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3025
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3026
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3026
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 108 954
4-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
108 954
| Bougie | 4-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 30,18
€ 18,40
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT1
Poly-V Tit, SAE, M12x1,25, 16 mm
UPT1
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 10,04
€ 7,24
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken