×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Senator Bougie
Bougie Beru By Driv Z19
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z19
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 R-7 BU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 7,03
€ 5,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z98
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z98
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LDU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 7,56
€ 5,44
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0007
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
V99-75-0007
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 11,06
€ 11,06
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0013
3-massa elektrode
V99-75-0013
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
€ 7,15
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Dt Spare Parts 4.67509
M14 x 1,25, 2 jaar garantie
4.67509
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 25,63
€ 14,60
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
- -53%
Tijdelijk uitverkocht