×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 207 Bougie
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1626
Benzine, M12x1,25, 14 mm, Iridium-middenelektrode
1626
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 74,49
€ 14,90
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1898
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1898
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 17,92
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1901
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1901
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 95,69
€ 38,27
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1962
Benzine, M12x1,25, 14 mm Bi-Hex, Iridium-middenelektrode
1962
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 82,44
€ 32,97
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3025
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3025
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT4
Poly-V Tit, SAE, M12x1,25, 14 mm
UPT4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
€ 10,04
€ 7,24
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT5
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 10,04
€ 7,24
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z193
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,93
€ 4,27
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z226
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z226
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-6 MPU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 19,69
€ 14,17
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z340
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z340
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-6 DPU02S |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 26,86
€ 19,07
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0098
1-massa elektrode, VR7EC1
V99-75-0098
| Hoogte [mm] | 51 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Versie | VR7EC1 |
€ 15,19
€ 11,54
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken