×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 308 Bougie
Bougie Champion CCH9047
Pt GE, SAE, M12x1.25, 16 mm
CCH9047
| Overstek [mm] | 2,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | RER12WMPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 17,54
€ 16,14
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET16PSB
Ti Poly-V, SAE, M12x1.25, 14 mm Bi-Hex
CET16PSB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | CET16P |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 74,60
€ 42,52
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET5SB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET5SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | CET5 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 57,46
€ 35,05
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion OE178/T10
Cu-core GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
OE178/T10
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | REC9MCLX |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
| Aanvullende informatie | RIBBED CORE NOSE |
€ 10,68
€ 9,93
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion OE263
Pt GE, SAE, M12x1.25, 16 mm
OE263
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | RER12WMPB |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 33,77
€ 15,54
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 503 200
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
503 200
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 440,14
€ 176,06
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 721 024
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
721 024
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 32,88
€ 13,15
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT5
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 10,04
€ 7,24
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z372
SAE, M12x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
Z372
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | 12 FR-7 SIPW |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
€ 25,05
€ 17,79
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0054
Met flenszitting, 1-massa elektrode
V99-75-0054
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
€ 12,16
€ 18,49
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1587
Benzine, M12x1,25, 14 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1587
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 42,57
€ 8,52
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1626
Benzine, M12x1,25, 14 mm, Iridium-middenelektrode
1626
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 74,49
€ 14,90
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1961
Benzine, M12x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1961
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 74,11
€ 14,82
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1962
Benzine, M12x1,25, 14 mm Bi-Hex, Iridium-middenelektrode
1962
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 82,44
€ 32,97
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Bosch 0 242 140 573
Napf
0 242 140 573
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
€ 31,94
€ 18,85
- -41%
Tijdelijk uitverkocht