Opel Brandstofdruk sensor
- Adam
- Admiral
- Agila
- Ampera
- Antara
-
Toon minder Toon meer
- Arena
- Ascona
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Calibra
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Commodore
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Diplomat
- Frontera
- GT
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Kapitän
- Meriva
- Mokka
- Movano
- Olympia
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Speedster
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 135 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Enkel in combinatie met | 170070 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 135 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2500 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
82 00 391 398, Comman-Rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 82 00 391 398 |
| Aantal contacten | 3 |
| Injectiesysteem | Comman-Rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 X 1,5 MM
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Buitendraad [mm] | M12 X 1,5 MM |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 X 1,5 MM, Brandstoffilterbuis
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Buitendraad [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 X 1 MM
| Buitendraad [mm] | M10 X 1 MM |
| Voor OE nummer | 9811353880 |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 X 1 MM, Brandstofleiding, Geschroefd
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Buitendraad [mm] | M10 X 1 MM |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -7%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -9%
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -10%
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Dikte [mm] | 50 |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18X1,5, Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 55207677 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M18X1,5, Common rail
| Voor OE nummer | 504247741 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.