Ford S-Max Buitenspiegel
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9229375 |
| Aantal contacten | 8 |
| Lamptype | Wy5W, W5W |
- -38%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9241375 |
| Aantal contacten | 6, 12 |
| Lamptype | Wy5W |
- -32%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, met instapverlichting, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9262375 |
| Aantal contacten | 7 |
| Lamptype | Wy5W, W5W |
- -38%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9261375 |
| Aantal contacten | 7 |
| Lamptype | Wy5W, W5W |
- -32%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Met geheugen, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9270375 |
| Aantal contacten | 12 |
| Lamptype | Wy5W, W5W |
- -39%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | 9260375 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -63%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | 9240375 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -60%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Electrisch opklapbaar, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -59%
Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | 9239375 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -63%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Electrisch opklapbaar, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -60%
Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | 9259375 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -57%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Electrisch opklapbaar, Met geheugen, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -59%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Electrisch opklapbaar, Met geheugen, Complete spiegel |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
- -59%
ECE-getest, LED, inbouw aan zijkant
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
- -70%
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG RECHTS met Bodemlicht
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Zonder geheugen, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 1887817 |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal gebruikte contacten | 7 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Verwarmd, Electrisch opklapbaar |
- -65%