Nissan Buitenspiegel
- 100 Nx
- 180 Sx
- 200 Sx
- 200Sx
- 240/260
-
Toon minder Toon meer
- 240Sx
- 280 Zx
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Armada
- Bluebird
- Bluebird Sylphy
- Cab Star
- Cedric
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Datsun 100A
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Laurer
- Leaf
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- President
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Stanza
- Sunny
- Teana
- Terrano
- Terrano Regulus
- Tiida
- Titan
- Townstar Mpv
- Trade
- Urvan
- Vanette
- Violet
- X-Trail
- X-Trial
Rechts, zwart, Manueel, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Manueel |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Korte spiegelarm |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aantal contacten | 2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Manueel, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Artikelnummer paar | 9202645 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Artikelnummer paar | 9202907 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lamptype | Wy5W |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Artikelnummer paar | 9201645 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel |
| Artikelnummer paar | 9201905 |
- -67%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226645 |
| Aantal contacten | 5 |
- -58%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226698 |
| Aantal contacten | 5 |
- -61%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226907 |
| Aantal contacten | 7 |
| Lamptype | Wy5W |
- -51%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9235907 |
| Aantal contacten | 9 |
| Lamptype | W16W |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 7220076 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Met temperatuursensor, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7220082 |
| Aantal contacten | 7 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7220083 |
| Aantal contacten | 5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Verwarmd, Electrisch opklapbaar |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Verwarmd, Electrisch opklapbaar |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Instellen |
| Artikelnummer paar | 2418076 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Instellen |
| Artikelnummer paar | 2418075 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2418082 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2418081 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2418086 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2418085 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2440082 |
| Aantal contacten | 5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2440086 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, ECE-getest, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2442086 |
| Aantal contacten | 9 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, ECE-getest, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2442085 |
| Aantal contacten | 9 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2451086 |
| Aantal contacten | 7 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 2451085 |
| Aantal contacten | 7 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2466076 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2466075 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2466082 |
| Aantal contacten | 3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2466081 |
| Aantal contacten | 3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.