Renault Master Buitenspiegel
Certified Quality, Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30,5 |
| Breedte [cm] | 21,2 |
| Lengte [cm] | 41,2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 5 |
Certified Quality, rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30,5 |
| Breedte [cm] | 21,2 |
| Lengte [cm] | 41,2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal contacten | 5 |
Certified Quality, Links, Met knipperlamp, wit
| Hoogte [cm] | 24,5 |
| Breedte [cm] | 43 |
| Lengte [cm] | 58,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Kleur | Wit |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Aantal contacten | 2 |
| Lamptype | W16W |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, wit
| Hoogte [cm] | 24,5 |
| Breedte [cm] | 43 |
| Lengte [cm] | 58,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Kleur | Wit |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Aantal contacten | 2 |
| Lamptype | W16W |
Certified Quality, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 28,80 |
| Breedte [cm] | 40,90 |
| Lengte [cm] | 58,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 9 |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 28,80 |
| Breedte [cm] | 40,90 |
| Lengte [cm] | 58,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 11 |
Certified Quality, Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 28,80 |
| Breedte [cm] | 40,90 |
| Lengte [cm] | 58,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 9 |
Certified Quality, rechts, Met knipperlamp, Electrisch
| Hoogte [cm] | 28,80 |
| Breedte [cm] | 40,90 |
| Lengte [cm] | 58,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 11 |
Rechts, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Artikelnummer paar | 9201907 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lamptype | Wy5W |
- -37%
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 300 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226902 |
- -49%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9228072 |
| Aantal contacten | 9 |
- -18%
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9227072 |
| Aantal contacten | 11 |
- -18%
Zwart, Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 351991717020 |
O.E. (Original), rechts, zwart, Manueel
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 351991717010 |
Zwart, rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen, Korte spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
Zwart, Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 351991717120 |
Zwart, rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 351991717110 |
Zwart, Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen, Korte spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 351991717140 |
Zwart, rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen, Korte spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 351991717130 |
Zwart, Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Middelgrote spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 351991717160 |
Zwart, rechts, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Middelgrote spiegelarm |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Artikelnummer paar | 351991717150 |
O.E. (Original), Links, Met knipperlamp, Electrisch
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen, Korte spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 182201577800 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -26%
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, voor elek. spiegelverstelling, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 199879 |
- -13%
Links, Met knipperlamp, ECE-getest, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit/geel |
Rechts, Met knipperlamp, ECE-getest, Met temperatuursensor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Met temperatuursensor, Te verwarmen, Bol-vormig, voor elek. spiegelverstelling |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit/geel |
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
- -71%
Oranje, CERTIFIED QUALITY, Links, Met knipperlamp
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Hoogte [cm] | 24 |
| Breedte [cm] | 40 |
| Lengte [cm] | 58,5 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel, Verwarmd |
| Lamptype | W16W |
| Aantal aansluitingen | 7 |
- -65%