Cardan olie
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Autobianchi
- BMW
- BYD
- Bentley
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- De Lorean
- De Tomaso
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Ford Usa
- Gaz
- Geely
- Genesis
- Geo
- Ginetta
- Gmc
- Great Wall
- Grecav
- Hindustan
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Izh
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Landwind (Jmc)
- Lexus
- Lifan
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Microcar
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Oldsmobile
- Oltcit
- Opel
- Panther
- Peugeot
- Piaggio
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Ram
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Santana
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Yugo
- Zastava
- Zaz
ZF TE-ML 03E, Volvo WB 102, MasseyFerguson M1145, MasseyFerguson M1143
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03E, Volvo WB 102, MasseyFerguson M1145, MasseyFerguson M1143, MasseyFerguson M1141 |
| Specificatie | John Deere J20A, Cat TO-2, Case MS1209, Case MS1207, API GL-4, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 03E, Volvo WB 102, MasseyFerguson M1145, MasseyFerguson M1143
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03E, Volvo WB 102, MasseyFerguson M1145, MasseyFerguson M1143, MasseyFerguson M1141 |
| Specificatie | John Deere J20A, Cat TO-2, Case MS1209, Case MS1207, API GL-4, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 03E, Volvo WB 102, MasseyFerguson M1145, MasseyFerguson M1143
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03E, Volvo WB 102, MasseyFerguson M1145, MasseyFerguson M1143, MasseyFerguson M1141 |
| Specificatie | John Deere J20A, Cat TO-2, Case MS1209, Case MS1207, API GL-4, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 03E, Volvo WB 102, MasseyFerguson M1145, MasseyFerguson M1143
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03E, Volvo WB 102, MasseyFerguson M1145, MasseyFerguson M1143, MasseyFerguson M1141 |
| Specificatie | John Deere J20A, Cat TO-2, Case MS1209, Case MS1207, API GL-4, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L-2105, API GL-4, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L-2105C, MIL-L-2105B, GM 4744M
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
| Specificatie | MIL-L-2105C, MIL-L-2105B, GM 4744M, Ford M2C-9002A, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S1.53106, AIST (US Steel) 224
| Specificatie | ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S1.53106, AIST (US Steel) 224, AGMA 9005-F16 (AS) |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S1.53106, AIST (US Steel) 224
| Specificatie | ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S1.53106, AIST (US Steel) 224, AGMA 9005-F16 (AS) |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S153101E, AIST (US Steel) 224
| Specificatie | ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S153101E, AIST (US Steel) 224, AGMA 9005-F16 (AS) |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S153101E, AIST (US Steel) 224
| Specificatie | ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S153101E, AIST (US Steel) 224, AGMA 9005-F16 (AS) |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S153101E, AIST (US Steel) 224
| Specificatie | ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S153101E, AIST (US Steel) 224, AGMA 9005-F16 (AS) |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S153101E, AIST (US Steel) 224
| Specificatie | ISO 12925-1 Type CKD, DIN 51517-3 CLP, David Brown S153101E, AIST (US Steel) 224, AGMA 9005-F16 (AS) |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Fles
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, 75W-140, Fles, Bevat mineraalolie
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
70W-80, BMW G5, BMW G3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 70W-80 |
| Specificatie | BMW G5, BMW G3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TESLA KAF1, TESLA EDF-2, licht
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TESLA KAF1, TESLA EDF-2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Licht |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5, BMW Drivelogic 7-spd, PSA DCS 6-speed, MB 236.21, FFL-3, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC 6-speed, MB 236.24, Porsche PDK, VW TL 52 182 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
EDF 7727, MB 237.12
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | EDF 7727, MB 237.12 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, VOLVO 97310, SCANIA STO 1:0
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | VOLVO 97310, SCANIA STO 1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-4/5 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.