Cardan olie
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Autobianchi
- BMW
- BYD
- Bentley
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- De Lorean
- De Tomaso
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Ford Usa
- Gaz
- Geely
- Genesis
- Geo
- Ginetta
- Gmc
- Great Wall
- Grecav
- Hindustan
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Izh
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Landwind (Jmc)
- Lexus
- Lifan
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Microcar
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Oldsmobile
- Oltcit
- Opel
- Panther
- Peugeot
- Piaggio
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Ram
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Santana
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Yugo
- Zastava
- Zaz
Scania STO 1:0, MB 235.8, MAN 3343 TYPE S, MAN 341 TYPE E3
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Scania STO 1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | MT-1, GL-4/5 |
- -30%
Scania STO 1:0, MB 235.8, MAN 3343 TYPE S, MAN 341 TYPE E3
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Scania STO 1 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | MT-1, GL-4/5 |
- -34%
80W-90, VOLVO 97310, SCANIA STO 1:0
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | VOLVO 97310, SCANIA STO 1 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | GL-4/5 |
API Other GL-5, 75W-140, Fles, Bevat mineraalolie
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Vat, MIL-L 2105 D, GL-5, 140W
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 140W |
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
- -61%
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
- -8%
SCANIA STO 1:0, MAN 342 Type M3, MAN 342 Type M2, MAN 342 Type M1
| Specificatie | SCANIA STO 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -82%
ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 12C, ZF TE-ML 05C, MIL-L-2105 D
| Specificatie | ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 12C, ZF TE-ML 05C, MIL-L-2105 D, Ford Spezifikation, API GL-5 |
| Olie | Mineraal olie |
- -66%
ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 12C, ZF TE-ML 05C
| Specificatie | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 12C, ZF TE-ML 05C, MIL-L-2105 D, Ford Spezifikation, API GL-5 |
| Olie | Mineraal olie |
- -69%
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
- -48%
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
V20-4670, Fles, Wandler, Liter
| Is opgenomen in artikelnummer | V20-4670 |
| Bundeltype | Fles |
| Type versnellingsbak | Wandler |
| Hoeveelheid | Liter |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Fabrieksadvies voor olie | MERCON ULV, AISIN WARNER AW-2, DEXRON ULV, WSS-M2C949-A, ATF-7 |
| Lengte [mm] | 60 |
Rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
Vierwielaandrijving, Fles, Bevat mineraalolie, Deels synthetische olie
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,85 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 52175-X, VW TL 52175-Y |
| Kleur | Geel |
- -49%
Stuk, Fles, VW G 070 726, VW G 060 726
| Hoeveelheid | Stuk |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
ZFEcoFluid XL, Jerrycan, 75W-85
| Kwaliteit | ZFEcoFluid XL |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
- -65%