×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota Proace Cardan olie
Castrol Transmax ATF Dex-VI Mer-LV Multi Vat 208 Liter 15D73D
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
15D73D
Fabrieksadvies voor olie: ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5), Special ATF, Nissan, BMW 83 22 2 413 477, BMW 83 22 2 355 599, BMW 83 22 2 289 720, ATF, Honda type 3.1, ATF, Type A Suffix AVrijgave van de fabrikant: GM DEXRON® -VI, FORD MERCON® LVInhoud [li...
€ 1.348,80
€ 1.348,80
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Liqui Moly P000315
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
P000315
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
€ 1.782,05
€ 1.639,49
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0310
V20-4670, Fles, Wandler, Liter
V60-0310
| Is opgenomen in artikelnummer | V20-4670 |
| Bundeltype | Fles |
| Type versnellingsbak | Wandler |
| Hoeveelheid | Liter |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Fabrieksadvies voor olie | MERCON ULV, AISIN WARNER AW-2, DEXRON ULV, WSS-M2C949-A, ATF-7 |
| Lengte [mm] | 60 |
€ 46,36
€ 46,36
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0611
Stuk, Fles, VW G 070 726, VW G 060 726
V60-0611
| Hoeveelheid | Stuk |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
€ 60,43
€ 60,43
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0513
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0513
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 28,34
€ 28,34
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0514
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0514
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 136,00
€ 136,00
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0515
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0515
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 522,24
€ 522,24
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.588,37
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Comma LS 80W90 GL-5
80W-90, API GL-5 LS, Gear Oil, Nitraat vrij
LS 80W90 GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 LS, Gear Oil |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M2C119-A, 8149630EX, Mitsubishi part no |
€ 45,97
€ 16,09
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Remvloeistof Mobil 201530202045
Jaso 1-A LV, ZF all 3&4 speed, ZF 5 HP 24A, WSS-M2C924-A
201530202045
| Specificatie | Jaso 1-A LV |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF all 3&4 speed, ZF 5 HP 24A, WSS-M2C924-A, WSS-M2C 922-A1, VW G 052 162, VW G-055-025-A2, VW 5HP, Volvo PN 31256774, Volvo PN 31256675, Volvo PN 1161640, Volvo PN 1161621, Volvo PN 1161540, Volvo PN 1161521, Type A suffix A, Toyota ATF WS, Toyota ATF T-IV, Toyota ATF T-III, Toyota ATF D-III, TE-ML 21L, TE-ML 11B, TE-ML 09, TE-ML 05L, Suzuki JWS 3309, Suzuki ATF AW-1, Suzuki ATF 3317, Suzuki ATF 3314, Suzuki ATF 2384K, Suzuki ATF 2326, Suzuki AT OIL 5D06, Subaru K0140Y0700, Subaru Dexron®-II, Subaru ATF, ATF HP, Subaru ATF 5AT, Saturn GM9986195, Saab T-IV (JWS 3309), RenaultSamsung ATF-D, Porsche ZF 5HP20, Porsche ZF 5HP19FL, Porsche Z 000169756, Porsche T-IV JWS3309, Porsche LT71141, Porsche ATF3403-M115, Porsche 00004320528, Porsche 00004320509, Peugeot ZF 4HP20, Peugeot Z 000169756, Peugeot (PSA) AL4, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid K, Nissan Matic Fluid J, Nissan Matic Fluid D, Nissan Matic Fluid C, MS 7176-E, Mitsubishi Dia SPIII, Mitsubishi Dia SP-II, Mitsubishi Dia SK, Mitsubishi Dia J2/3, Mitsubishi Dia AW, MINI COOPER T-IV, MERCON ., Mazda ATF S-1/N-1, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF FZ/F-1, Mazda ATF D-II, MAZDA ATF 3317, M2950-S, Lexus JWS 3309, Kia SP-IV M, Kia SP-4 04500-00115, Kia JWS 3314, Kia Dex-II/SP-II, Kia ATF Red 1, Kia 040000C90SG, JEEP ATF+3, Jeep 05127382AA, Jaso 2-A, Jaso 1-A LV, Jaguar K17, Jaguar JLM20292, Jaguar JLM20238, Jaguar ATF LT71141, Jaguar ATF 3403 M115, ISUZU SCS Fluid, ISUZU PSF, ISUZU BESCO ATF SP, ISUZU BESCO ATF-III, ISUZU 08200-9001, I-286-S, Hyundai/Kia SP-IV-RR, Hyundai/Kia SP-III, Hyundai SP-IV M, Hyundai SP-4, Hyundai JWS 3314, Hyundai Dex-II/SP-II, Hyundai 040000C90SG, Honda DW-1, Honda ATF-Z1, Ford XT-2-QSM (Syn), Ford XT-2-QDX (M), Ford XL-12 fluid, Ford FNR5, FIAT T-IV type, ESP-M2C166-H, ESP-M2C138CJ, Dodge AS 68 RC, Dodge 05127382AA, DEXRON IIIH ., DEXRON IIIG ., DEXRON IIE ., DEXRON IID ., DEXRON II ., Citroen (PSA) AL4, Citreon Z 000169756, Chrysler ATF+2, Chrysler AS 68 RC, Chrysler 05127382AA, Chrysler +3 MS7176E, Caterpillar TO-2, BMW ZF 5HP18FL,24,30, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW JWS 3309 (T-IV), BMW ETL-8072B, BMW 7045E, Audi G 055 025 A2, Audi G 053 025-A2, Audi G 052 162, Audi G 052 025-A2, AUDI G-055-025-A2, Audi 5 HP LT71141, AMC ATF+3, Allison C-4, Acura ATF-Z1, 99991754700A2, 97340, 97335, 97325, Renault Matic D2 |
| Vrijgave van de fabrikant | DEXRON-VI . |
€ 5.733,94
€ 2.236,24
- -61%
Tijdelijk uitverkocht