×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes Vito Carterplug
Afsluitschroef, oliepan Herth+Buss Elparts 50240017
M16 x 1,5, M16, 31216539/1218114
50240017
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Voor OE nummer | 31216539/1218114, 016393, 7903075033, 7703075347, 7703075210, 7703075348, A2829900017, 4433916/4405550, M467106, 93198205/9121383 |
| Voor fabrikant | Peugeot/Citroen, Volvo, Mercedes Benz, Renault/Fiat, Opel, Mitsubishi |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
€ 13,70
€ 4,38
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Herth+Buss Elparts 50240022
M8 x 1,0, M8, 31319HG00A, A0019901117
50240022
| Buitendraad [mm] | M8 x 1,0 |
| Buitendiameter [mm] | 11,2 |
| Spoed [mm] | 1,0 |
| Lengte [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Voor OE nummer | 31319HG00A, A0019901117 |
| Voor fabrikant | Nissan, Mercedes-Benz |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 4mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 7,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 4 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motorzijde, Versnellingsbak zijde |
€ 14,58
€ 4,22
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Topran 721 134
M 16, Binnenvierkant
721 134
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
€ 5,54
€ 1,83
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Dt Spare Parts 4.30279
M26 x 1,5, 130 997 0032, 2 jaar garantie
4.30279
| Nettogewicht [g] | 57 |
| Schroefdraadmaat | M26 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 130 997 0032 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 17,45
€ 7,50
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Dt Spare Parts 4.40515
M14 x 1,5, 111 997 0330, 2 jaar garantie
4.40515
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 111 997 0330 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 6,91
€ 2,83
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug BSG BSG 60-122-007
M38 x 1,5
BSG 60-122-007
| Gewicht [kg] | 0 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Buitendraad [mm] | M38 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Dikte [mm] | 13 |
€ 2,12
€ 2,12
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Dt Spare Parts 6.20404
M16 x 1,5, 2 jaar garantie
6.20404
| Nettogewicht [g] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
€ 4,83
€ 2,08
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Corteco 49471178
Kunststof, Met afdichtring
49471178
| Aantal | 1 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | 18 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
€ 21,51
€ 21,51
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Corteco 49471179
Kunststof, Met afdichtring
49471179
| Aantal | 10 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | 18 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Zak |
€ 95,84
€ 27,79
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken