Renault Carterplug
- 10
- 11
- 12
- 14
- 15
-
Toon minder Toon meer
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 25
- 30
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Austral
- Avantime
- Captur
- Clio
- Duster
- Espace
- Estafette
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Sport Spider
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
M16x1,5
| Lengte [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Voor OE nummer | 016393 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8 (5/16"), m18 x 1,50, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 23,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 16 |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 8 (5/16") |
| Binnendiameter [mm] | 18,2 |
| Kopdiameter | 24 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,50, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 26,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter [mm] | 22,2 |
| Kopdiameter | 27 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met twee olieaftappluggen, Met tussenringen
| Aantal afdichtingen | 210 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met twee olieaftappluggen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Staal, Binnenvierkant
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 18 x 1,50 x 15,5, 8 x 8, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,50 x 15,5 |
| Sleutelwijdte | 8 x 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Staal, Binnenvierkant
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Staal, Binnenvierkant
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 9,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Staal, Binnenvierkant
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Staal, Binnenvierkant
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -16%
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M16x1,5x28, 8 mm, Binnenvierkant, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x28 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.000 |
- -19%
M22x1,5x10, 22 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.040 |
- -19%
M14 x 1,5, Buiten zeszijdig
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M12 x 1,25, zilver, Staal
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Kleur | Zilver |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M22 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraad lengte [mm] | 14 |
- -60%
M16 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
- -57%
M 16, Binnenvierkant
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
- -67%
M14 x 1,50, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Kopdiameter | 23 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M16 x 1,5, Binnenvierkant
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 14 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
- -57%
M 14 x 1.5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M14x1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Dikte [mm] | 1,5, 2 |
| Buitendiameter [mm] | 24, 22 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Bundeltype | Zak |
| Materiaal pakking | Koper, Aluminium |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M16x1,5, Staal, Binnenvierkant
| Dikte [mm] | 1,5, 2 |
| Buitendiameter [mm] | 24, 22 |
| Binnendiameter [mm] | 16,70 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Bundeltype | Zak |
| Materiaal pakking | Rubber/Metaal, Koper |
3/8", Staal, Buiten zeszijdig
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Oliepan |