Ford Galaxy Cilinderkop
M10/150X178-QTY=10, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M10/150X178-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 1073369 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -63%
M12/150X131-QTY=10, 3M5Q6065BB, 1111767G01
| Schroefdraadmaat | M12/150X131-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 9646397880, 3M5Q6065BB, 1111767G01, 0204A6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -65%
M11/150X150-QTY=10, Y60110135A, SU001-00874, SU001-00795
| Schroefdraadmaat | M11/150X150-QTY=10 |
| Voor OE nummer | Y60110135A, SU001-00874, SU001-00795, SU001-00745, 30750877, 1146054, 11127805936, 0204A2 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -60%
M12/175X166-QTY=10, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M12/175X166-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 38103384 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -63%
M12/175X176-QTY=8, M12/175X136-QTY=2
| Schroefdraadmaat | M12/175X176-QTY=8, M12/175X136-QTY=2 |
| Voor OE nummer | 1079926, 1079925 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -59%
| Voor OE nummer | 9667539788, 9464820588, 8252347, 71794710, 71794708, 71794443, 71789715, 71724183, 71724182, 3M5Q6C032BA, 2070070, 1869775, 1231927, 0200GP, 0200EF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -2%
| Voor OE nummer | 9667539788, 9464820588, 8252347, 71794710, 71794708, 71794443, 71789715, 71724183, 71724182, 3M5Q6C032BA, 2070070, 1869775, 1231927, 0200GP, 0200EF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -3%
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
| Voor OE nummer | 9667539788, 9464820588, 8252347, 71794710, 71794708, 71794443, 71789715, 71724183, 71724182, 3M5Q6C032BA, 2070070, 1869775, 1231927, 0200GP, 0200EF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -2%
| Voor OE nummer | 9667539788, 9464820588, 8252347, 71794710, 71794708, 71794443, 71789715, 71724183, 71724182, 3M5Q6C032BA, 2070070, 1869775, 1231927, 0200GP, 0200EF |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -3%
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662861 |
- -3%
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662861 |
- -4%
HG9Q6C032BC, HG9Q6C032BB, HG9Q6C032BA, HG9Q6C032AB
| Voor OE nummer | HG9Q6C032BC, HG9Q6C032BB, HG9Q6C032BA, HG9Q6C032AB, HG9Q6C032AA, GK2Q6C032BA, GK2Q6C032AA, 2608593, 2608591, 2548193, 2548191, 2405679, 2286756, 2276287, 2223664, 2011399 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
HG9Q6C032BC, HG9Q6C032BB, HG9Q6C032BA, HG9Q6C032AB
| Voor OE nummer | HG9Q6C032BC, HG9Q6C032BB, HG9Q6C032BA, HG9Q6C032AB, HG9Q6C032AA, GK2Q6C032BA, GK2Q6C032AA, 2608593, 2608591, 2548193, 2548191, 2405679, 2286756, 2276287, 2223664, 2011399 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
HG9Q6C032BC, HG9Q6C032BB, HG9Q6C032BA, HG9Q6C032AB
| Voor OE nummer | HG9Q6C032BC, HG9Q6C032BB, HG9Q6C032BA, HG9Q6C032AB, HG9Q6C032AA, GK2Q6C032BA, GK2Q6C032AA, 2608593, 2608591, 2548193, 2548191, 2405679, 2286756, 2276287, 2223664, 2011399 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
SU001-A3072, DS7Q6C032AA
| Voor OE nummer | SU001-A3072, DS7Q6C032AA, 1864346, 1609073180, 155253401 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -6%
03G103351C, 03G103265BX
| Voor OE nummer | 1420069, 1118995, 03G103351C, 03G103265BX, 038103351D, 038103267EX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -5%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662863 |
- -3%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662863 |
- -4%
03G103351C, 03G103265BX
| Voor OE nummer | 1420069, 1118995, 03G103351C, 03G103265BX, 038103351D, 038103267EX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 666861 |
- -4%
AV6Q6C032AA, 4AV6Q6C032AA
| Voor OE nummer | AV6Q6C032AA, 9467617280, 4AV6Q6C032AA, 36001473, 1850526, 1685778, 1682801880, 0200HS |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -9%
| Voor OE nummer | 9667539788, 9464820588, 8252347, 71794710, 71794708, 71794443, 71789715, 71724183, 71724182, 3M5Q6C032BA, 2070070, 1869775, 1231927, 0200GP, 0200EF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 668891 |
- -75%
| Voor OE nummer | 9667539788, 9464820588, 8252347, 71794710, 71794708, 71794443, 71789715, 71724183, 71724182, 3M5Q6C032BA, 2070070, 1869775, 1231927, 0200GP, 0200EF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 668891 |
- -7%
AV6Q6C032AA, 4AV6Q6C032AA
| Voor OE nummer | AV6Q6C032AA, 9467617280, 4AV6Q6C032AA, 36001473, 1850526, 1685778, 1682801880, 0200HS |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -53%
AV6Q6C032AA, 4AV6Q6C032AA
| Voor OE nummer | AV6Q6C032AA, 9467617280, 4AV6Q6C032AA, 36001473, 1850526, 1685778, 1682801880, 0200HS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -53%
SU001-A3072, DS7Q6C032AA
| Voor OE nummer | SU001-A3072, DS7Q6C032AA, 1864346, 1609073180, 155253401 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -53%
SU001-A3072, DS7Q6C032AA
| Voor OE nummer | SU001-A3072, DS7Q6C032AA, 1864346, 1609073180, 155253401 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
M 12, Binnen veeltandig, Expansiebout
| Schroefdraad lengte [mm] | 93 |
| Totale lengte [mm] | 127 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Expansiebout, Met aangelaste schijf |
- -57%
M 12, Binnen veeltandig, Expansiebout
| Totale lengte [mm] | 185 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Expansiebout |
- -61%