Honda Cilinderkop
M10, Staal, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -25%
M12, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -37%
M11, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 152 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -22%
14 mm, M12x1,5x163, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x163 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -20%
12 mm, Buiten veeltandig, M12x1,5x199, M12x1,5x163
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5x199 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5x163 |
- -23%
14 mm, M12x1,5x163, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x163 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -20%
14 mm, M10x1,25x140, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x140 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
14 mm, M11x1,5x182, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x182 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -21%
17 mm, M13x1,25x203, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M13x1,25x203 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -23%
Buiten veeltandig, M12x1,5
| Spoed 2 [mm] | 1,5 |
| Spoed 1 [mm] | 1,5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Lengte 1 [mm] | 160 |
| Lengte 2 [mm] | 196 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
- -86%
Buiten zeszijdig, M12x1,5
| Spoed 2 [mm] | 1,5 |
| Spoed 1 [mm] | 1,5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Lengte 1 [mm] | 160 |
| Lengte 2 [mm] | 196 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
- -66%
M11, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 153 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Aantal | 10 |
- -78%
M13, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M13 |
| Lengte [mm] | 203 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -76%
M10, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 137 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -69%
M10, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -93%
M11, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 152 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -65%
M11, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 178 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -68%
Buiten zeszijdig, M11x1,5
| Spoed 2 [mm] | 1,5 |
| Spoed 1 [mm] | 1,5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Lengte 1 [mm] | 155 |
| Lengte 2 [mm] | 185 |
| Schroefdraadmaat 1 | M11x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M11x1,5 |
- -65%
M10
| Gewicht [g] | 870 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Aantal | 10 |
- -40%
M11
| Gewicht [g] | 1711,7 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aantal | 10 |
- -50%
M12
| Gewicht [g] | 1480 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Aantal | 10 |
- -10%
M9
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 155 |
| Aantal | 1, 9 |
| Lengte 1 [mm] | 165 |
- -28%
M12
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Aantal | 8 |
- -55%
M12, Binnen zeszijdig
| Spoed 1 [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aantal | 10 |
- -51%
M11x1,50, Buiten Torx
| Spoed 1 [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,50 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Aantal | 10 |
- -50%
M12, Buiten zeszijdig
| Spoed 1 [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 1, 9 |
| Lengte 1 [mm] | 198 |
- -86%
M10, Buiten zeszijdig
| Spoed 1 [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 10 |
- -73%
M9, Buiten zeszijdig
| Spoed 1 [mm] | 125 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 155 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 10 |
| Lees de montagehandleiding |
- -50%
M11, Buiten veeltandig
| Spoed 1 [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 183 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Aantal | 10 |
| Lees de montagehandleiding |
- -50%
M11 x 1.5, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M11 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Aantal | 10 |
- -23%