Kia K2500 Cilinderkop
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Incl schroefset
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Met klepveren
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -72%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Incl schroefset
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -72%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -71%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -71%
MD185926, Zonder pakking, Zonder kleppen, Zonder klepveren
| Voor OE nummer | MD185926 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kleppen, Zonder klepveren, Zonder nokkenas(sen) |
- -62%
Non origin/No Genuin, Aluminium, Zonder klepveren, Zonder kleppen
| Specificatie | Non origin/No Genuin |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen |
| Technisch informatienummer | Recessed valves, injector M 20 X 1,5, Valvola incassate |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | BL-500 |
- -73%
MD109736
| Lengte [mm] | 136 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Voor OE nummer | MD109736 |
- -72%
- -65%
MD185926, MD185922, MD139564, MD109736
| Aantal markeringen | 2 |
| Voor OE nummer | MD185926, MD185922, MD139564, MD109736 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
| Componentennummer | BSG 40-110-001 |
MR984455, MD351277, MD348983, MD303750
| Voor OE nummer | MR984455, MD351277, MD348983, MD303750, 2200042A20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
| Componentennummer | BSG 40-110-002 |
Non origin/No Genuin, Aluminium, uscita antigelo SX, coolant outlet LH
| Specificatie | Non origin/No Genuin |
| Materiaal | Aluminium |
| Technisch informatienummer | Uscita antigelo SX, coolant outlet LH |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 115-0K-K03 |
BSG 40-700-111
| Gewicht [kg] | 2 |
| Componentennummer | BSG 40-700-111 |
M12 x 1,25, Binnen zeszijdig, Zink gelamelleerd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 105 |
| Sleutelwijdte | 11 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
- -38%
M12 x 1,25, Binnen zeszijdig, Zink gelamelleerd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 105 |
| Sleutelwijdte | 11 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
- -36%