×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat 124 Dynamo
Terug naar Dynamo
80 Resultaten
×
Filter op
Dynamo / Alternator Meat Doria 5530141R
B+,D+, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5530141R
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 7575998 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 179,77
€ 179,77
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01008
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01008
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 220,17
€ 220,17
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01548
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2 Plug
WAL01548
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 Plug | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 442,30
€ 442,30
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 912
PL22
F 032 110 912
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 263,20
€ 157,92
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 218102552
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
218102552
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 317,41
€ 317,41
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2183361502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2 Plug 206
2183361502
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2 Plug 206, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 543,28
€ 543,28
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00597
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRA00597
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 255,31
€ 209,35
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Mahle Original MG 187
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
MG 187
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Bevestigingshoek [graden] | 15,0 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 21,0 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 86,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 56,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,2 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 4501 |
€ 387,50
€ 255,76
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator Mahle Original MGX 527
MGX 527
| Nettogewicht [g] | 973 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
€ 176,37
€ 61,73
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo aandrijfschild/lager Mahle Original MGX 669
MGX 669
| Nettogewicht [g] | 90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
€ 28,92
€ 10,13
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo aandrijfschild/lager Mahle Original MGX 750
MGX 750
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
€ 29,29
€ 10,25
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5530141
B+,D+, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5530141
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 46231760 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 138,19
€ 138,19
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100354
2 jaar garantie, Met riemschijf
STX100354
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 441,02
€ 211,69
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100698
Met riemschijf, 2 jaar garantie
STX100698
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 401,90
€ 104,50
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100698R
2 jaar garantie, Met riemschijf
STX100698R
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 530,50
€ 185,67
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken