Mercedes B Klasse Dynamo
| Hoogte [mm] | 32,5 |
| Diameter [mm] | 52,5 |
| Ribbenaantal | 5 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 175 |
| Stekkeruitvoering-ID | 137 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
- -35%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, PL125, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 189,00 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, COM, PL125, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 180,50 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,8 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, COM, PL125, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 175,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, PL125, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 183,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
PREMIUM LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Voor OE nummer | 439902 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -58%
B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 0125711028 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
LIN, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 175 |
| Voor OE nummer | 0125711043 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;COM PLUG 184
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM PLUG 184 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 6,77 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 175 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;COM PLUG 184
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM PLUG 184 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;LIN 2
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| LIN 2 | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 115 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,9 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor startergenerator, voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+;F1-F2
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Nettogewicht [kg] | 7,13 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Ribbenaantal | 6 |
| Klem | M8 B+ |
| F1-F2 | |
| Stekkeruitvoering-ID | 0202 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 1,60 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 29,60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,30 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
- -79%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 129,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 102,30 |
- -62%
Flensbevestiging, Met vrijlooppully
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Flensbevestiging, 1 PIN, Met vrijlooppully, B+(M8)
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 1 PIN |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -7%
B+ (8mm)
| Laadstroom [A] | 130 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | B+ (8mm) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -28%
Flensbevestiging, B+ (8mm)
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | B+ (8mm) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -7%
| Laadstroom [A] | 175 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -28%
| Laadstroom [A] | 150 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -25%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 120,00 |
| Buitendiameter [mm] | 74,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -73%