×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes MB Dynamo
Terug naar Dynamo
118 Resultaten
×
Filter op
Dynamo / Alternator Meat Doria 5510596G
B+ M8
5510596G
| Laadstroom [A] | 115 |
| Voor OE nummer | 0123500001 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 400,62
€ 400,62
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00386
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
WAL00386
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 254,27
€ 254,27
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01165
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01165
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 398,55
€ 398,55
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01300
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
WAL01300
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 332,17
€ 332,17
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX101516
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
STX101516
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 343,75
€ 140,94
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9031430
Enkelvoudige zwaaiarm, li 60
9031430
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 133,66
€ 133,66
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9033710
Enkelvoudige zwaaiarm, li 60
9033710
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 994,62
€ 745,96
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9037990
Enkelvoudige zwaaiarm, li 60
9037990
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 45 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 411,88
€ 411,88
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS0091
STANDARD LINE
SRS0091
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 3,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 136,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 129,00 |
€ 3,46
€ 0,59
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS0170S
STANDARD LINE
SRS0170S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 58,10 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40,60 |
€ 6,20
€ 1,11
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Bosch 1 986 A00 859
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
1 986 A00 859
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 92,1 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8),D+(M5) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 217 |
€ 434,15
€ 356,01
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 968
PL22
F 032 110 968
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 234,66
€ 136,10
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 149
F 032 111 149
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 236,48
€ 148,99
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 194
Met aansluiting voor toerentalmeter
F 032 112 194
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 268,75
€ 196,19
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Koolborstel, startmotor AS-PL SB0042P
PREMIUM LINE
SB0042P
| Dikte [mm] | 12,00 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 36,00 |
| Hoogte [mm] | 26,00 |
€ 44,94
€ 15,73
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 225105802
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
225105802
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 523,78
€ 523,78
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2251181102
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2251181102
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 700,31
€ 700,31
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V30-13-30720
V30-13-30720
| Laadstroom [A] | 55 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 385,57
€ 385,57
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V30-13-31400
V30-13-31400
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 402,95
€ 402,95
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V30-13-33150
Met riemschijf, Luchtgekoeld, 60° L
V30-13-33150
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 60° L |
€ 515,53
€ 515,53
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS0025
STANDARD LINE
ARS0025
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 22 |
€ 1,66
€ 0,40
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken