Nissan Bluebird Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0012 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 72 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 23,00 |
| Breedte [mm] | 7,90 |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 94,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -70%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 112,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 95,20 |
- -70%
Draairichting met de klok mee, PL08, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 171,00 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL08, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 166,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75,3 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL08, Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 178,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL22, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 167,00 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL22, Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 163,50 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -48%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0006 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72, 67 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-S Plug 7
| Nettogewicht [kg] | 5,74 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 B+ |
| L-S Plug 7 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0012 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
PL08, met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -26%
PL22
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -42%