×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Laurer Dynamo
Terug naar Dynamo
68 Resultaten
×
Filter op
Dynamo / Alternator Walker WAL02235
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
WAL02235
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0012 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 305,43
€ 305,43
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03114
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
WAL03114
| Nettogewicht [kg] | 4,69 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0006 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 228,71
€ 228,71
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03167
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5
WAL03167
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0006 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 250,03
€ 250,03
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 458
PL08, met aansluiting voor toerentalmeter
F 032 110 458
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL08 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 217,35
€ 160,85
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken