×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault 20 Dynamo
Terug naar Dynamo
76 Resultaten
×
Filter op
Alternator/Dynamo DRI 230110652
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
230110652
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 300,01
€ 300,01
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 230112502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug 3, M6 B+
230112502
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | L-EX Plug 3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 281,39
€ 281,39
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 230124602
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug 3, M6 B+
230124602
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | L-EX Plug 3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 252,64
€ 252,64
Tijdelijk uitverkocht
Beschermkap, alternator/dynamo AS-PL ABEC3003
STANDARD LINE
ABEC3003
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 14,00 |
| Binnendiameter [mm] | 32,00 |
| Buitendiameter [mm] | 34,00 |
€ 4,10
€ 0,98
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS0024
STANDARD LINE
ARS0024
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
€ 1,10
€ 0,46
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS3006
STANDARD LINE
AS3006
| Buitendiameter 1 [mm] | 122,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 100,00 |
€ 126,95
€ 33,01
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB3018P
PREMIUM LINE
SB3018P
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
€ 24,26
€ 6,30
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Bekrachtigingswikkeling, starter AS-PL SF0039
STANDARD LINE
SF0039
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 82,50 |
| Buitendiameter [mm] | 93,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
€ 104,57
€ 36,60
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00857
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL00857
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 275,54
€ 275,54
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01253
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL01253
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 207,37
€ 207,37
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01838
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01838
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 241,47
€ 241,47
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken