×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault 25 Dynamo
Terug naar Dynamo
139 Resultaten
×
Filter op
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 111319
Draairichting met de klok mee, PL27, Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter
111319
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 193,50 |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL27 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 79,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 441,86
€ 176,74
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00712
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL00712
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 240,06
€ 240,06
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00857
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL00857
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 275,54
€ 275,54
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01104
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-+
WAL01104
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0120 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Klem | M6 B+ |
| L-+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 320,09
€ 320,09
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01253
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL01253
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 207,37
€ 207,37
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01662
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL01662
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 358,89
€ 358,89
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01946
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01946
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 275,54
€ 275,54
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02089
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL02089
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 407,70
€ 407,70
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03210
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL03210
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 264,24
€ 264,24
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03522
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-+
WAL03522
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0120 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 B+ |
| L-+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 228,71
€ 228,71
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken