×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault 9 Dynamo
Terug naar Dynamo
563 Resultaten
×
Filter op
Dynamo / Alternator Meat Doria 55101420G
F000BL078J, Met vrijlooppully, B+ M8
55101420G
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | F000BL078J |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 356,76
€ 356,76
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 55101421G
Met vrijlooppully, B+ M8
55101421G
| Laadstroom [A] | 210 |
| Voor OE nummer | 0125811182 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 401,93
€ 401,93
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 5510444G
F000BL0841, Met vrijlooppully, B+ M8
5510444G
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL0841 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 330,74
€ 330,74
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 5510509G
F000BL0825, Met vrijlooppully, B+ M8
5510509G
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL0825 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 349,16
€ 349,16
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 5510627G
231004PA0A
5510627G
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 231004PA0A |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 394,96
€ 394,96
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 5535977
A4TJ0582, B+, Met vrijlooppully, B+ M8
5535977
| Laadstroom [A] | 210 |
| Voor OE nummer | A4TJ0582 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 411,75
€ 411,75
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Maxgear 55-0539
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, FG15T030
55-0539
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | FG15T030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 612,85
€ 214,50
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 082
PL27
F 032 111 082
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL27 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 183,45
€ 126,58
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 728
PL27
F 032 112 728
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL27 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 220,87
€ 170,08
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 225
PL131
F 032 116 225
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 404,77
€ 283,33
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 743
PL124
F 032 116 743
| Laadstroom [A] | 185 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 461,13
€ 327,40
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 841
PL131
F 032 116 841
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 372,64
€ 279,49
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel AS-PL SBH0158S
STANDARD LINE
SBH0158S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 70,00 |
€ 43,03
€ 15,06
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Bekrachtigingswikkeling, starter AS-PL SF3032S
STANDARD LINE
SF3032S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 87,40 |
| Buitendiameter [mm] | 76,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
€ 100,07
€ 35,03
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX102293R
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LIN2C, Met vrijlooppully, M8 B+
STX102293R
| Nettogewicht [kg] | 7,32 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2C |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 395,57
€ 138,45
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX102308R
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2C, Met vrijlooppully, M8 B+
STX102308R
| Nettogewicht [kg] | 6,75 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2C |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 822,63
€ 287,92
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX102319R
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LIN2C, Met vrijlooppully, M8 B+
STX102319R
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2C |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 977,18
€ 342,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX102349R
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C PLUG 0293
STX102349R
| Nettogewicht [kg] | 5,19 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C PLUG 0293, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 418,31
€ 146,41
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX110088R
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
STX110088R
| Nettogewicht [kg] | 6,88 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 185 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 758,59
€ 265,51
- -65%
Tijdelijk uitverkocht