×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Sport Spider Dynamo
Terug naar Dynamo
78 Resultaten
×
Filter op
Alternator/Dynamo Stardax STX101397
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
STX101397
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 520,05
€ 213,21
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) Hitachi 139694
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE VALEO
139694
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 32 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE VALEO |
€ 133,22
€ 133,22
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2303201102
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
2303201102
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 402,03
€ 402,03
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2303401102
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6
2303401102
| Nettogewicht [kg] | 5,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 612,02
€ 612,02
Tijdelijk uitverkocht
Beschermkap, alternator/dynamo AS-PL ABEC3004
STANDARD LINE
ABEC3004
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,70 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,80 |
€ 5,19
€ 1,25
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) AS-PL ARC1031
STANDARD LINE
ARC1031
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 86,40 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 38,08
€ 11,05
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) AS-PL ARC3053
STANDARD LINE
ARC3053
| Stroomsterkte [A] | 35 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 108,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 62,23
€ 26,14
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS3016
STANDARD LINE
ARS3016
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 54,8 |
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Breedte [mm] | 52,50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26,00 |
€ 6,27
€ 1,75
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS3022
STANDARD LINE
ARS3022
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,10 |
€ 5,07
€ 1,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB3018P
PREMIUM LINE
SB3018P
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
€ 24,26
€ 6,30
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel AS-PL SBH5020
STANDARD LINE
SBH5020
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 80,00 |
€ 25,54
€ 10,73
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS5013
STANDARD LINE
SRS5013
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 3,20 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 42,15 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24,30 |
€ 6,15
€ 2,27
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03394
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL03394
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 321,55
€ 321,55
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken