×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Wind Dynamo
Terug naar Dynamo
137 Resultaten
×
Filter op
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 114131
Draairichting met de klok mee, PL124, Met meervoudige riemschijf
114131
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 182,00 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 716,03
€ 272,09
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 115411
Draairichting met de klok mee, COM, PL131, Met meervoudige riemschijf
115411
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 186,00 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 586,09
€ 222,71
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 116368
Draairichting met de klok mee, PL124, Met meervoudige riemschijf
116368
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 182,00 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 636,22
€ 267,22
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00028
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;COM
WAL00028
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 277,21
€ 277,21
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00236
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM
WAL00236
| Nettogewicht [kg] | 6,04 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 436,13
€ 436,13
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00349
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;COM
WAL00349
| Nettogewicht [kg] | 5,96 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 387,13
€ 387,13
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 55101374G
F000BL07TG, B+ M8
55101374G
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | F000BL07TG |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 271,28
€ 271,28
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Maxgear 55-0518
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM
55-0518
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
€ 523,02
€ 183,06
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 114 131
PL124
F 032 114 131
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 280,25
€ 193,37
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken