Fispa: auto-onderdelen voor verschillende automerken
Een nieuwe EGR-klep of luchtmassameter van het merk Fispa staat garant voor een lange levensduur. Dit merk produceert onderdelen voor verschillende merken. Het zou dus zomaar kunnen dat we voor uw auto een Fispa EGR-klep of luchtmassameter leveren. Voer uw kenteken in om te zien of Fispa ook onderdelen maakt voor uw auto. U bestelt ze vanzelfsprekend voordelig online bij MijnAutoOnderdelen.nl
Een EGR-klep van Fispa
Fispa maakt krachtige EGR-kleppen waardoor dieselauto's minder schadelijke gassen uitstoten. Deze sensor voert uitlaatgassen terug in de motor. Als de klep te vies wordt kan hij vast gaan zitten en dan moet hij vervangen worden. Met een Fispa EGR-klep bent u verzekerd van een goed onderdeel met een lange levensduur. Kies daarom voor de kwaliteit van Fispa!
Fispa luchtmassameters, een sterk merk
Ook luchtmassameters van Fispa staan bekend als kwalitatief zeer goed. Deze sensor meet de hoeveelheid lucht die uw motor ingaat voor de ontsteking. Fispa luchtmassameters communiceren met het motormanagement en zorgen voor een optimale verbranding.
Fispa onderdelen voor uw auto?
Of er Fispa onderdelen voor uw auto zijn, ontdekt u het snelst door uw kenteken in te voeren. De site laat daarna alle relevante Fispa auto-onderdelen voor uw auto zien. Tevens ziet u de verwachte levertijd en hoeveel u bespaart door bij ons te bestellen.
- ABS sensor
- Achteruitrijlichtschakelaar
- Airco compressor
- Antenne
- Auto pedalen
-
Toon minder Toon meer
- Auto ventilator
- Autogereedschap
- Automaatbak filter
- Brandstofdruk sensor
- Brandstofdrukregelaar
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp relais
- Brandstofslang
- Buitenspiegel
- Buitentemperatuur sensor
- EGR-klep
- Expansievat
- Gasklep positiesensor
- Gasklephuis
- Hoofdremcilinder
- Injector
- Inlaatspruitstukpakking
- Kachel ventilator
- Kachelweerstand
- Katalysator
- Klein electro
- Klep luchtbesturing-binnenkomende lucht
- Klepstoter
- Klopsensor
- Krukassensor
- Lambda-sonde
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- Map sensor
- Motor onderhoud
- Motorolie
- Nokkenas
- Nokkenas sensor
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliefilter
- Oliepeil sensor
- Ontluchtingsklep
- Pakking
- Parkeersensoren
- Relais gloeitijd
- Rembekrachtiger
- Remlichtschakelaar
- Roetfilter
- Roetsensor
- Schakelaar
- Secundaire luchtpomp
- Sensor diverse
- Snelheidssensor
- Stappenmotor (nullast regeleenheid)
- Tankvlotter
- Temperatuurschakelaar
- Temperatuursensor
- Thermostaat
- Thermostaathuis
- Toerentalsensor
- Turbolader
- Uitlaatgasdruk sensor
- Vacuumpomp
- Veer
- Vrachtwagen onderdelen
- Waterpomp
- Zuigleidingregelklep sensor
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GY01-18-840B, AJ8 10031, NTC
| Voor OE nummer | GY01-18-840B, AJ8 10031, 5042970 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met ingebouwde luchttemperatuursensor, Ovaal, GENUINE
| Druk tot [kPA] | 372 |
| Druk van [kPA] | 31 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 30777337 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Met grootlicht functie, met mistachterlichtfunctie, Met lichtschakelfunctie
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie, met mistachterlichtfunctie, Met lichtschakelfunctie |
| Voor OE nummer | 6001551366 |
| Aantal aansluitingen | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Jatco JF402E, JF405E, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, OE EQUIVALENT, 57015AS
| Type versnellingsbak | Jatco JF402E, JF405E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 57015AS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
172020061R, GENUINE
| Voor OE nummer | 172020061R |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Comman-Rail, OE EQUIVALENT, Controleklep
| Injectiesysteem | Comman-Rail |
| Voor OE nummer | 193341 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Ventieltype | Controleklep |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
03L 130 755 E, GENUINE
| Voor OE nummer | 03L 130 755 E |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE
| Voor OE nummer | 1076645 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Recht, 13 62 7 809 157, GENUINE, 82.216A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 7 809 157 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 80 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.216A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, 25070-CD00A, Ovaal
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 25070-CD00A |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH
| Alternatief artikel | 82.383 |
| Voor OE nummer | 77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
82.478A2, GENUINE, 39220 38030, 3/8
| Alternatief artikel | 82.478A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 39220 38030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zadelbevestiging, 651 153 00 28, zwart, NTC
| Behuizing diameter [mm] | 15 |
| Monteerwijze | Zadelbevestiging |
| Voor OE nummer | 651 153 00 28 |
| Lengte [mm] | 52 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 6U0 919 501 B, NTC, geel
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Voor OE nummer | 6U0 919 501 B |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
83.6027A2, Common rail, 03L 130 235 N
| Alternatief artikel | 83.6027 |
| Voor artikelnummer | 83.6027A2 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Voor OE nummer | 03L 130 235 N |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
18 00 293 47R, GENUINE, voor voertuigen met stuur links, Ovaal
| Voor OE nummer | 18 00 293 47R |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 6 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
84.314A2, 82 00 469 905, 607 905 05 00, 22771 JG70A
| Alternatief artikel | 84.314A2 |
| Druk tot [kPA] | 100 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8 |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 82 00 469 905, 607 905 05 00, 22771 JG70A, 18590 67JB0 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 19206W, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 19206W |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 2347347 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Mechanisch |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Electrisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
GENUINE, 03G907282A
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 03G907282A |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
GENUINE, A0005453516
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | A0005453516 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.