BMW Gasveer
| Lengte [mm] | 653,5 |
| Slag [mm] | 202 |
| Uitwerpkracht [N] | 610 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -51%
Met veer aan buitenkant
| Lengte [mm] | 571,50 |
| Slag [mm] | 224,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer aan buitenkant |
| Trekkracht [N] | 245 |
| Aanvullende informatie | // FEDERBEIN |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 362 |
| Slag [mm] | 112 |
| Uitwerpkracht [N] | 260 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 288 |
| Slag [mm] | 87 |
| Uitwerpkracht [N] | 300 |
| Behuizing diameter [mm] | 15 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achterklep (5e deur), Links achter, Met veer aan buitenkant
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur), Links achter |
| Uitwerpkracht [N] | 230 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer aan buitenkant |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 15-980-007
| Lengte [mm] | 397 |
| Slag [mm] | 152 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
| Componentennummer | BSG 15-980-007 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 374 |
| Slag [mm] | 140 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -55%
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,255 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Slag [mm] | 160 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 264,5 |
| Lengte [mm] | 467 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 172 |
| Uitwerpkracht [N] | 455 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 305 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Uitwerpkracht [N] | 340 |
- -31%
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 219,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 397 |
| Slag [mm] | 152 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 616 |
| Slag [mm] | 162 |
| Uitwerpkracht [N] | 580 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met veer aan buitenkant
| Lengte [mm] | 566,50 |
| Slag [mm] | 219,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer aan buitenkant |
| Trekkracht [N] | 100 |
| Aanvullende informatie | // FEDERBEIN |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 15-980-009
| Lengte [mm] | 313 |
| Slag [mm] | 112 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
| Componentennummer | BSG 15-980-009 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 350mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 100mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 300N |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 541mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 450N |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 596mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 195mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 430N |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 316mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 110mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 580N |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 410mm | |
| Huis diam.15mm | |
| Slag 160mm | |
| Zuigerstangdiam. | 6mm |
| Uitwerpkracht 280N |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 517mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 190mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 380N |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 333mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 100mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 700N |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 365mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 145mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 480N |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.