Nissan Nv 400 Knipperlicht
Buitenspiegel, Rechts voor, Rookgrijs, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 042-51-865 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 042-52-842 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 042-52-842S |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 042-52-841 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 042-52-841S |
- -85%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Zonder gloeilamp, Met schroef, Transparent
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 198574 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Zonder gloeilamp, Met schroef, Transparent
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 198573 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oranje, Buitenspiegel rechts, Zonder gloeilamp, Met schroef
| Kleur | Oranje |
| Stroomverbruik [W] | 16 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 198584 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oranje, Buitenspiegel links, Zonder gloeilamp, Met schroef
| Kleur | Oranje |
| Stroomverbruik [W] | 16 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 198575 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS 5W: Type lamp: WY5W Kleur lens : Wit / Wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit-transparant |
| Artikelnummer paar | 3799916 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Aan beide zijden, W5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-810-001 |
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS 5W: Type lamp: WY5W Kleur lens : Wit / Wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit-transparant |
| Artikelnummer paar | 3799915 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7297344 |
- -34%
Buitenspiegel rechts, Oranje, W16W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -51%
Buitenspiegel links, Oranje, W16W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -51%
WP, Links, Wy5W, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
WP, rechts, Wy5W, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Aan beide zijden, Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080230 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080229 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
- -33%
- -65%
- -65%