Nissan Knipperlicht
Rechts voor, Links voor, Gloeilampfitting, Wy5W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Gloeilampfitting, Wy5W |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 06.2012 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 06.2012 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 02.2015 |
| Productiedatum tot | 09.2017 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 6,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Wy5W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparant, niet ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparant, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 215-1583L-UE |
- -2%
Links voor, wit, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 551-1608R-UE-C |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Paar, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
- -54%
Buitenspiegel rechts, zwart, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 6201672 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen zonder trekhaak
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 30,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
- -19%
Stofvanger, rechts, LED
| Gewicht [kg] | 3,434 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -9%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, donker
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS 5W: Type lamp: WY5W Kleur lens : Wit / Wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit-transparant |
| Artikelnummer paar | 3799916 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Aan beide zijden, W5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-810-001 |
VOORPINKLICHT L. 01/98+
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 3318906 |
- -70%
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS 5W: Type lamp: WY5W Kleur lens : Wit / Wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit-transparant |
| Artikelnummer paar | 3799915 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Zwart, Links, Buitenspiegel, LED
| Knipperlamp kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links, Buitenspiegel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Met gloeilampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043680 |
Stofvanger, Links
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Artikelnummer paar | 045169 |
Stofvanger, rechts
| Gewicht [kg] | 1,09 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Artikelnummer paar | 045168 |
Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,68 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047701 |
Rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,68 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047700 |
Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,63 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047705 |
Rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,69 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047704 |