Renault Laguna Knipperlicht
Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6204232 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6203232 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1991 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, wit, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, chroom, Transparant
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Chroom, Transparant |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel links, chroom, Transparant
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Chroom, Transparant |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, W5W, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Amber |
| Componentennummer | 042-45-843 |
| Productiedatum vanaf | 03.1993 |
| Productiedatum tot | 01.2016 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-23-862S |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp, 042-23-861
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-23-861 |
- -31%
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-23-861S |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp, 042-36-862
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-36-862 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-36-862S |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp, 042-36-861
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-36-861 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-36-861S |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Vorm | Ovaal |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 4356915 |
- -70%
Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Licht |
- -70%
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7278342 |
- -34%
Links, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 085523 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 085522 |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
- -56%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparant, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -57%
Buitenspiegel rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -16%
Buitenspiegel links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -16%
Links voor, wit
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 4345904 |
- -18%
Rechts voor, wit
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 4345903 |
- -18%
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 44 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 0-10 |
- -66%
O.E. (Original), rechts, Links, antraciet
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtschijfkleur | Antraciet |