Renault Megane Knipperlicht
Inbouw aan zijkant, Links voor, geel, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -10%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
- -7%
ECE-getest, Zonder gloeilamp, CELL RIM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Versie | CELL RIM |
- -44%
Links voor, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
- -62%
Rechts voor, wit, Wy5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1415L-UE |
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -63%
Buitenspiegel rechts, LED, voor voertuigen zonder dodehoekassistent, Met kap
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dodehoekassistent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Artikelnummer paar | 4407917 |
| Sectie | Onderste deel |
| Korte uitvoering | |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
- -70%
Inbouw aan zijkant, 77 00 822 136, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 12 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Voor OE nummer | 77 00 822 136 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Links voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3112228 |
| Versie | TIPO HE |
- -31%
Rechts voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3111228 |
| Versie | TIPO HE |
- -31%
Rechts, PY21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, PY21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 6,50 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Styling | Met sierlijst |
Certified Quality, rechts, Links, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 6,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts, met instapverlichting
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts, met instapverlichting
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
Elektrisch, Gestekt, Zonder houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)X21W+(2)0..4W |
- -64%
Elektrisch, Geschroefd, Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Verpakkingslengte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,40 |
| Nettogewicht [g] | 102 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 170W |
- -64%
T. HE, Certified Quality, rechts, Wy5W
| Hoogte [cm] | 6,36 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 24,55 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, wit, Wy5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1415R-UE |
Certified Quality, rechts, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 18,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 6,50 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,6 |
| Breedte [cm] | 4,6 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,6 |
| Breedte [cm] | 4,6 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, Links, chroom
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,49 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 20,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 20,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 20,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
T. HE, Certified Quality, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 6,36 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 24,55 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 3,00 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |