Alfa Romeo Koplamp
- 145
- 146
- 147
- 155
- 156
-
Toon minder Toon meer
- 159
- 164
- 166
- 1900
- 2600 Berlina
- 2600 Spider
- 33
- 4C
- 75
- 8C
- 90
- AR6
- Alfa 6
- Alfasud
- Alfetta
- Ar6/Ar8
- Arna
- Berlina
- Brera
- GT
- GTV
- Giulia
- Giulia Spider
- Giulietta
- Giulietta Berlina
- Giulietta Spider
- Giulietta Sprint
- Giulietta Sprint Speciale
- Gt/Gta/Gtv
- Matta
- Mito
- Montreal
- Rio
- Spider
- Sprint
- Stelvio
- Sz/Rz
- Tonale
- Touring Spider
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712428201129 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 712497901129 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 712497801129 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, D1S/H1
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D1S/H1 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelelement voor Xenon, Met apparaat voor lichtbreedte regeling |
| Artikelnummer paar | 712498101129 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0455276 |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Fabrikant | Depo |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, geel
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 0112942 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, geel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 0112941 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Artikelnummer paar | 6871251 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/HB3, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/HB3, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 0466252 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/HB3, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/HB3, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 0466251 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0473276 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H1/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0473275 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
- -15%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H1, D1R (gasontladingslamp)
| Gewicht [kg] | 4,02 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1, D1R (gasontladingslamp) |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR |
| Versie | 5G |
| Artikelnummer paar | 043056 |
- -21%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1, D1R (gasontladingslamp)
| Gewicht [kg] | 3,8 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1, D1R (gasontladingslamp) |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR |
| Versie | 5G |
| Optische indruk | Wit |
| Artikelnummer paar | 043055 |
- -21%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H1
| Gewicht [kg] | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H1, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 043451 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H1
| Gewicht [kg] | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H1, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 043450 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H1
| Gewicht [kg] | 4,01 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H1, D1R (gasontladingslamp) |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR |
| Versie | 5G |
| Artikelnummer paar | 043455 |
- -8%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H1
| Gewicht [kg] | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H1, D1R (gasontladingslamp) |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR |
| Versie | 5G |
| Artikelnummer paar | 043454 |
- -21%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, D1S (gasontladingslamp)
| Gewicht [kg] | 5,025 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, D1S (gasontladingslamp), H7 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR, Met apparaat voor lichtbreedte regeling |
| Artikelnummer paar | 043797 |
- -21%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, D1S (gasontladingslamp)
| Gewicht [kg] | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, D1S (gasontladingslamp), H7 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR, Met apparaat voor lichtbreedte regeling |
| Artikelnummer paar | 043796 |
- -21%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Gewicht [kg] | 1,3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
Rechts, voor linksrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 1,32 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Gewicht [kg] | 1,02 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H1
| Gewicht [kg] | 3,54 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H1, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Optische indruk | Wit |
| Artikelnummer paar | 088801 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H1
| Gewicht [kg] | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H1, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Optische indruk | Wit |
| Artikelnummer paar | 088800 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 3,83 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089290 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 3,78 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089291 |