×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford C-Max Koplamp
Koplamp Spilu 309027
Certified Quality, Links, H7/H1, PY21W
309027
| Hoogte [cm] | 26,36 |
| Breedte [cm] | 35,76 |
| Lengte [cm] | 54,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 295,60
€ 295,60
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 309028
Certified Quality, rechts, H7/H1, PY21W
309028
| Hoogte [cm] | 26,36 |
| Breedte [cm] | 35,76 |
| Lengte [cm] | 54,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 295,60
€ 295,60
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390039
Certified Quality, Links, PY21W, H7/H7
390039
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 32,42 |
| Lengte [cm] | 73,33 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 322,67
€ 322,67
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390040
Certified Quality, rechts, PY21W, H7/H7
390040
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 32,42 |
| Lengte [cm] | 73,33 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 322,67
€ 322,67
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390542
T. V, Certified Quality, Links, H7
390542
| Hoogte [cm] | 29,39 |
| Breedte [cm] | 32,42 |
| Lengte [cm] | 72,73 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 438,75
€ 438,75
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390543
T. V, Certified Quality, rechts, H7
390543
| Hoogte [cm] | 29,39 |
| Breedte [cm] | 32,42 |
| Lengte [cm] | 72,73 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 438,75
€ 438,75
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1466081
Links, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
1466081
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 406,06
€ 121,82
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1467181
Certified Quality, Links, H7/H1, ECE-getest
1467181
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
€ 368,59
€ 368,59
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Van Wezel 1968963
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, Met daglicht (LED)
1968963
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1968964 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
€ 1.326,62
€ 397,98
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1467085
Certified Quality, Links, H1, D3S (gasontladingslamp)
1467085
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1, D3S (gasontladingslamp) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Niet voor facelift |
€ 1.522,74
€ 1.522,74
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 450781
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
450781
| Gewicht [kg] | 4,63 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 450780 |
€ 444,55
€ 431,22
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken