×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Galaxy Koplamp
Terug naar Koplamp
70 Resultaten
×
Filter op
Koplamp Diederichs 1492086
Certified Quality, rechts, LED, ECE-getest
1492086
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ballast |
| Versie | Valeo |
| Frame kleur | Zwart |
€ 2.602,43
€ 2.602,43
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1492087
Certified Quality, Links, LED, ECE-getest
1492087
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ballast |
| Versie | Valeo |
| Frame kleur | Zwart |
€ 2.602,43
€ 2.602,43
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 309025
Certified Quality, Links, H7/H1, PY21W
309025
| Hoogte [cm] | 27,27 |
| Breedte [cm] | 35,15 |
| Lengte [cm] | 63,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 281,25
€ 281,25
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 309026
Certified Quality, rechts, H7/H1, PY21W
309026
| Hoogte [cm] | 27,27 |
| Breedte [cm] | 35,15 |
| Lengte [cm] | 63,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 281,25
€ 281,25
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390524
T. V, Certified Quality, Links, H7
390524
| Hoogte [cm] | 32,42 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 427,53
€ 427,53
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390525
T. V, Certified Quality, rechts, H7
390525
| Hoogte [cm] | 32,42 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 427,53
€ 427,53
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken