×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Kuga Koplamp
Koplamp links Van Wezel 1905963
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. H7+H7 +elekt.Motor Type 12+ : Koplamp met projector type Niet voor Koplampwas.
1905963
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | DE |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder koplampenreiniging, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1905964 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
€ 505,37
€ 151,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 450590
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H15
450590
| Gewicht [kg] | 4,986 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H15, H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp voor knipperlicht, met gloeilamp voor grootlicht, met gloeilamp voor dimlicht |
| Artikelnummer paar | 450591 |
€ 301,97
€ 289,89
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1471084
Certified Quality, rechts, H15, H7/H1
1471084
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7/H1, D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
€ 2.602,35
€ 780,70
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 900706
Certified Quality, Links, H21W, H7/H7
900706
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 33,64 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H21W, H7/H7, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 377,12
€ 377,12
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 900770
Certified Quality, rechts, H21W, H7/H7
900770
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 33,64 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, H7/H7, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 377,12
€ 377,12
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Van Wezel 1907963
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, H1/H7
1907963
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H1/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1907964 |
| Voor facelift |
€ 1.244,78
€ 373,43
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Van Wezel 1907964
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, H1/H7
1907964
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H1/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1907963 |
| Voor facelift |
€ 1.244,78
€ 373,43
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Van Wezel 1908964V
OES, rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H9/H7
1908964V
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9/H7 |
| Artikelnummer paar | 1908963V |
| Fabrikant | Valeo |
€ 1.443,53
€ 433,06
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Van Wezel 1908968V
OES, rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED
1908968V
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Artikelnummer paar | 1908967V |
| Fabrikant | Valeo |
€ 3.255,60
€ 976,68
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 51,38
€ 34,42
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,66
€ 37,29
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Bodermann 3641277
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, D1S/H7, Gasontladingslamp
3641277
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D1S/H7, Gasontladingslamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3641278 |
| Fabrikant | Depo |
€ 367,96
€ 220,78
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Bodermann 3641278
Links, voor rechtsrijdend verkeer, D1S/H7, Gasontladingslamp
3641278
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D1S/H7, Gasontladingslamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3641277 |
| Fabrikant | Depo |
€ 367,96
€ 220,78
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Van Wezel 1907964V
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. H15+H7+Led VALEO
1907964V
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H1/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom/zwart |
| Artikelnummer paar | 1907963V |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Valeo |
€ 1.431,83
€ 429,55
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken